• „Lietkabelis“ išvykoje 88:83 nugalėjo „Šiaulius“

• Antano Sireikos auklėtiniai vis dar lieka be pergalių

• Svečių gretose Simas Jasaitis pataikė 6 tritaškius ir pelnė 24 taškus

• Antanas Udras „Šiaulių“ ekipoje neprametė nė vieno metimo iš žaidimo ir surinko 20 taškų

Šiaulių „Šiauliams“ (0-10) pergalės Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionate iškovoti vis dar nepavyksta.

17
28
7
67%
6/9

Antano Sireikos auklėtiniai namuose 83:88 (20:26, 18:27, 22:16, 19:23) nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“ (6-3).

Pirmajame kėlinyje varžovams į atlapus kibę, „Šiauliai“ antrajame ketvirtyje ėmė atsilikinėti, o į pertrauką komandos išėjo „Lietkabeliui“ pirmaujant 53:38.

Po ilgosios pertraukos grįžę šeimininkai atgijo ir trečiąjį kėlinį laimėjo 22:16. Likęs 9 taškų deficitas buvo naikinamas lemiamame ketvirtyje. Jį galingai pradėjusi saulės miesto ekipa prisivijo varžovus ir komandos skyrė vos 5 taškai (66:71).

Per lemiamas dvi minutes Evaldas Šaulys ir Arminas Urbutis į komandos kraitį įdėjo 6 taškus ir rezultatas tapo 80:86.

Iki rungtynių pabaigos likus 32 sekundėms, po Antano Udro dvitaškio rezultatas tapo 86:82, tačiau Donatas Tarolis, išlaukęs varžovų pražangos, sumetė abu baudų metimus ir padidino persvarą iki 6 (88:82).

Po šio epizodo Antanas Udras dar pataikė vieną baudos metimą ir arenos sirena paskelbė apie „Lietkabelio“ triumfą rezultatu 88:83.

Simas Jasaitis, pelnęs 24 taškus (3/3 dvit., 6/9 trit.), buvo rezultatyviausias „Lietkabelio“ ekipoje. Prie pergalės veteranas taip pat pridėjo 5 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį bei 1 rezultatyvų perdavimą.

Krepšininkas įmesdamas 24 taškus buvo arti karjeros rekordo – 2004-2005 m. sezone, vilkėdamas tuometinio „Lietuvos ryto“ marškinėlius, į Alytaus „Alitos“ krepšį snaiperis atseikėjo 28 taškus.

Šeimininkų gretose labiausiai pasižymėjo Antanas Udras, pataikęs visus metimus iš žaidimo. Aukštaūgis pelnė 20 taškų (6/6 dvit., 2/2 trit., 2/4 baud. met.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

„Šiauliai“: Antanas Udras 20 (5 atk. kam.), Arminas Urbutis (6 atk. kam.), Evaldas Šaulys 12, Karolis Lukošiūnas 11.

„Lietkabelis“: Simas Jasaitis 24 (5 atk. kam.), Jamaras Wilsonas 17 (7 rez. perd.), Saulius Kulvietis ir Michaelas Morrisonas po 10.

2018-11-10 19:56
Toliau antirekordą Šiauliai gerina.Vėl kovota iki galo,bet vėl pralaimėti tik rungtynių gale.Gaila komandos,užkeikta kažkokia.Jasaitis tuo tarpu antrą jaunystę prisiminė.Susitaikęs su Pikule šaudo tritaškius kaip senais laikais.

--
Neįkertantis
Jo, Lietkabelis pralošė ir Simas dėl to kalčiausias.
2018-11-10 19:36
??
Antano Sireikos auklėtiniai namuose 83:88 (20:26, 18:27, 22:16, 23:19) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“ (6-3).
2018-11-10 19:35
Petras
Rašot paskui kad nugalėjo, vėliau pralaimėjo, kažkas susipykęs su lietuvių kalba