Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Kinijos čempionate – įspūdinga dviejų legionierių iš JAV dvikova. Jimmeris Fredette'as pelnė net 75 taškus, tačiau jo vedama Šanchajaus „Sharks“ (7-3) svečiuose 136:137 (17:25, 32:40, 39:34, 48:38) krito prieš Pekino „Dragons“ (3-7) su 63 taškus surinkusiu Pierre'u Jacksonu priešakyje.

Fredette'as per 44 minutes pataikė 17/24 dvitaškių, 7/10 tritaškių, 20/21 baudų, atkovojo 8 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė bei sykį suklydo.

Toks jo pasirodymas – antras rezultatyviausias Kinijos pirmenybių istorijoje. Rezultatyvumo rekordas priklauso Errickui McCollumui, per vieną mačą pelniusiam 82 taškus.

2016-2017 m. sezone Fredette'as per vienerias rungtynes Kinijoje buvo pelnęs 73 taškus.

Tuo metu „Dragons“ paskui save tempęs Jacksonas žaidė 44 minutes, realizavo 7/13 dvitaškių, 13/22 tritaškių, 10/11 baudų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, 3 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Dragons“: Pierre'as Jacksonas 63 (8 rez. perd.), Shavlikas Randolphas 25 (12 atk. kam.), Jingas Haoyangas 22, Yu Liangas 10.

„Sharks“: Jimmeris Fredette'as 75 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Luisas Scola 27 (11 atk. kam.), Liu Wei 10.

2018-11-11 20:17