• Prieš tai gynėjas daugiausiai buvo įmetęs 12 taškų ir surinkęs 17 naudingumo balų

• „Žalgiriui“ nepadėjo Paulius Jankūnas ir Nate'as Woltersas

• Kapitono pareigas perėmė Milaknis, o antrąjį mačą žaidęs Jokubaitis įmetė 7 taškus

• „Žalgirio“ rekordinė persvara buvo 32 taškai

Marius Grigonis sužaidė savo sezono rungtynes, o Kauno „Žalgirio“ (9-1) krepšininkai Lietuvos krepšinio lygos mače Alytuje lengvai 94:65 (23:9, 25:17, 27:22, 19:17) įveikė vietos „Dzūkiją“ (4-6).

Foto galerija

Nugalėtojams Grigonis per 23 minutes pelnė 25 taškus (7/10 dvit., 1/2 trit., 8/9 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 32 naudingumo balus.

Tai buvo rezultatyviausios ir naudingiausios gynėjo rungtynės šį sezoną, jis taip pat atkovojo daugiausiai kamuolių. Prieš tai Grigonis rezultatyviausias savo sezono rungtynes buvo sužaidęs su Vilniaus „Rytu“ (12 taškų), o naudingiausiai rungtyniavo akistatoje su „Šiauliais“ (17 efektyvumo balų).

Šio sezono naudingiausių LKL pasirodymų sąraše Grigonis užėmė ketvirtąją vietą. Naudingesnes rungtynes yra sužaidę tik Lorenzo Williamsas (40 naud. balų), Emmanuelis Omogbo (37) ir Vaidas Čepukaitis (36).

Gynėjas pirmajame kėlinyje pelnė 3 taškus, antrajame pridėjo 11 taškų, trečiajame pelnė 3 taškus, o paskutinio ketvirčio metu surinko 8 taškus.

Pirmoje rungtynių pusėje Grigonis per 10 minučių įmetė 14 taškų (4/5 dvit., 6/7 baudos), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

„Žalgiris“ susitikime vertėsi be savo startinio penketo krepšininkų Paulius Jankūno ir Nate'o Wolterso. Kapitono pareigas iš Jankūno perėmė Artūras Milaknis.

Antrąsias savo sezono rungtynes su „Žalgirio“ apranga sužaidė jaunasis įžaidėjas Rokas Jokubaitis. Jis per 16 minučių pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, išprovokavo 1 pražangą ir surinko 8 naudingumo balus.

25
32
89%
8/9
3

„Žalgiris“ jau pirmajame kėlinyje pabėgo dviženklę persvara (19:8), o antrajame ketvirtyje po sėkmingos dviejų minučių atkarpos 7:0 šeimininkus triuškino daugiau nei trigubai – 30:9. Kauniečiai nemažino apsukų ir kėlinio viduryje buvo priekyje 27 taškų pranašumu (40:13).

Per pirmąją mačo pusę „Dzūkija“ pelnė 26 taškus, o vien per trečiąjį ketvirtį – 22 taškus. Trečiajame kėlinyje didžiausia „Žalgirio“ persvara buvo 32 taškai (67:35). Šis „Žalgirio“ atotrūkis rungtynės buvo rekordinis.

Alytaus komandoje Kauno „Žalgiriui“ priklausantis Matas Jogėla per 22 minutes įmetė 11 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 1/1 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir penkis kartus prasižengė. Šeimininkų komandoje nežaidė Egidijus Dimša.

„Dzūkija“: Dominykas Domarkas 14 (3/4 trit.), Matas Jogėla 11 (2/4 trit.), Paulius Petrilevičius 9 (8 atk. kam.), Paulius Danisevičius 8 (5 rez. perd.).

„Žalgiris“: Marius Grigonis 25 (7/10 dvit., 1/2 trit. 8/9 baudos, 7 atk. kam., 32 naud. balai), Derrickas Waltonas 12, Thomasas Walkupas (4/4 metimai) ir Brandonas Daviesas po 10, Artūras Milaknis ir Rokas Jokubaitis po 7.

2018-11-12 23:36