• „76ers“ išvykoje 124:114 palaužė „Heat“

• Joelis Embiidas surinko įstabų dvigubą dublį – sumetė 35 taškus ir atkovojo 18 kamuolių

• Benas Simmonsas surinko 13 taškų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 7 kamuolius

• Goranas Dragičius Majamio ekipoje pelnė 22 taškus

Joelis Embiidas surinko žvėrišką dvigubą dublį, o jo Filadelfijos „76ers“ (9-6) išvykoje 124:114 (32:26, 32:36, 32:28, 28:24) nugalėjo Majamio „Heat“ (5-8).

35
42
18
80%
16/20

Embiidas per 35 minutes surinko 35 taškus (5/11 dvit., 3/4 trit., 16/20 baud. met.), atkovojo 18 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Aukštaūgiui puikiai talkino J.J. Redickas, surinkęs 25 taškus, Furkanas Korkmazas įmetė 16, o Benas Simmonsas prisidėjo pelnydamas 13 taškų, atkovodamas 7 kamuolius ir atlikdamas 7 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynės taip pat neapsiėjo be kurioziškų metimų. Antrojo kėlinio viduryje Markelle Fultzas išmetė baudos metimą, demonstruodamas vieną įdomiausių technikų šį sezoną.

Internautams šis Fultzo bandymas pasirodė šmaikštus ir netruko pasklisti po interneto platybes.

„Heat“ į priekį vedė Goranas Dragičius, pelnęs 22 taškus (7/11 dvit., 1/4 trit., 5/7 baud. met.), atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs 3 kamuolius.

„Heat“: Goranas Dragičius 22 (5 rez. perd.), Joshas Richardsonas 17, Wayne'as Ellingtonas 14, Kelly Olynykas (7 atk. kam.) ir Hassanas Whiteside'as (11 atk. kam.) po 13, Tyleris Johnsonas 12.

„76ers“: Joelis Embiidas 35 (18 atk. kam.), J.J. Redickas 25, Furkanas Korkmazas 16, Mike'as Muscala (8 atk. kam.) ir Benas Simmonsas (7 atk. kam., 7 rez. perd.) po 13, Landry Shametas 10.