Nuotr. Reuters – Scanpix
  • „Clippers“ pirmavo beveik visas rungtynes, tačiau ketvirtąjį kėlinį spurtu 11:0 baigę „Warriors“ išplėšė pratęsimą

• Pratęsime Kevinas Durantas, surinkęs trigubą dublį (33 taškai, 11 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų) gavo šeštąją pražangą

• Louisas Williamsas pratęsimo pabaigoje pelnė 10 taškų iš eilės ir iš viso surinko 25 taškus

Louisas Williamsas pratęsimo pabaigoje pelnė 10 taškų iš eilės ir jo vedama Los Andželo „Clippers“ (8-5) NBA rungtynėse namie 121:116 (34:30, 30:31, 26:20, 16:25, 15:10) nugalėjo „Golden State Warriors“ (11-3).

23
26
4
60%
3/5

Visas rungtynes pirmavusi „Clippers“ sustojo ketvirtojo kėlinio viduryje, kai po trijų Williamso baudų įgijo dviženklę persvarą – 106:95. Tai buvo paskutiniai šeimininkų taškai ketvirtajame kėlinyje.

Klay Thompsonas pelnė 8 taškus iš eilės ir jo tritaškis išlygino rezultatą 106:106. Abi komandos turėjo galimybių išsiaiškinti santykius be pratęsimo, bet metimai skriejo pro šalį, o paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis Draymondas Greenas įstrigo varžovų gynyboje.

Pratęsimą Andre Iguodala pradėjo tritaškiu, taip pirmą kartą rungtynėse išvesdamas savo ekipą į priekį, bet netrukus trigubą dublį (33 taškai, 11 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų) surinkęs Kevinas Durantas gavo šeštąją pražangą ir sėdo ant suolo, o Williamsas ėmėsi reikalų į savo rankas. Po Thompsono dvitaškio „Warriors“ dar pirmavo 113:111, tačiau „Clippers“ gynėjas pelnė 10 taškų iš eilės ir šventė pergalę.

Namie „Clippers“ Oklando komandai buvo pralaimėję 7 rungtynes iš eilės.

Williamsas antroje mačo dalyje surinko 23 iš 25 taškų.

„Warriors“ vertėsi be traumuoto Stepheno Curry.

„Clippers“: Louisas Williamsas 25 (14/14 baudų), Montrezlas Harrellas 23 (8 atk. kam.), Shai Gilgeous-Alexanderis 18, Tobiasas Harrisas 17 (8 atk. kam.), Danilo Gallinari 14, Marcinas Gortatas 12.

„Warriors“: Kevinas Durantas 33 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Klay Thompsonas 31, Andre Iguodala 14.