Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Donatas Sabeckis buvo nerezultatyvus, tačiau jo atstovaujama Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (1-5) Čempionų lygos rungtynėse namuose 81:80 (21:23, 20:18, 17:23, 23:16) įveikė A grupės lyderę Mursijos UCAM (5-1) ekipą.

21
23
6
83%
5/6

Kauno „Žalgirio“ Vokietijos klubui paskolintas Sabeckis per 21 minutę pelnė 1 tašką (0/3 dvit, 0/2 trit., 1/2 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 kamuolius ir mačą baigė su 3 naudingumo balais.

Liudvigsburgo komanda paskutinę minutę dar turėjo trijų taškų deficitą (77:80), tačiau Jordonas Crawfordas pelnė taškus, svečiai suklydo, o šeimininkai tuo pasinaudoję persvėrė rezultatą.

Paskutinis UCAM ekipos metimas tikslo nepasiekė ir „MHP Riesen“ iškovojo pirmąją pergalę Čempionų lygoje šiame sezone.

„MHP Riesen“: Jordanas Crawfordas 21 (6 rez. perd.), Lamontas Da'Seanas Jonesas 20, Kelanas Martinas 19, Aaronas Bestas 11.

UCAM: Ovie Soko (12 atk. kam.) ir Emanuelis Cate'as po 15, Charlonas Kloofas 13, Askia Bookeris 12, Marcosas Delia 11.