Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Be suspenduoto Draymondo Greeno žaidusi Oklando „Golden State Warriors“ (12-3) grįžo į pergalių kelią. Ji svečiuose 110:103 (20:23, 29:29, 33:24, 28:27) palaužė Atlantos „Hawks“ (3-11).

24
24
3
100%
5/5

Suspenduoti Greeną nusprendė pati „Warriors“ ekipa, o puolėjas už šį mačą negaus atlyginimo, kuris turėjo siekti 120 tūkst. JAV dolerių.

Krepšininkas nuobaudos susilaukė už elgesį praėjusiose rungtynėse, kuomet po pagrindinio mačo laiko pabaigos susikivirčijo su Kevinu Durantu, o vėliau karšta diskusija tarp Greeno ir kitų „Warriors“ krepšininkų persikėlė į rūbinę.

Greeną „Warriors“ startinėje sudėtyje pakeitė Jonas Jerebko, pelnęs 14 taškų ir sugriebęs 13 kamuolių.

NBA čempionų gretose taip pat nerungtyniavo ir Stephenas Curry, kuris yra susižeidęs kirkšnį. Jis praleido jau trečiąjį mačą iš eilės.

„Warrios“ pabėgo trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 9 taškais, o šį pranašumą išlaikė ir ketvirtajame kėlinyje.

Oklando komandoje geriausiai žaidė 29 taškus įmetęs Durantas (9/20 dvit., 11/11 baudos), atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

„Hawks“ komandoje penktasis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas Trae Youngas per 28 minutes įmetė 4 taškus (2/7 dvit., 0/5 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“: Kevinas Durantas 29 (11/11 baudos), Klay Thompsonas 24, Quinnas Cookas 18, Jonas Jerebko 14 (13 atk. kam.), Andre Iguodala 8 (5 atk. kam., 5 rez. perd.),

„Hawks“: Taureanas Prince’as 22 (4/7 trit.), Kentas Bazemore’as 18, Alexas Lenas 14 (7 atk. kam.), DeAndre Bembdry 13 (2/3 trit.), Vince’as Carteris 11 (3/5 trit., 6 atk. kam.), Jeremy Linas 10.