• „Juventus“ pirmosiose antrojo KMT etapo rungtynėse 77:56 nugalėjo „Nevėžį“

• „Juventus“ gretose Dovis Bičkauskis pelnė 14 taškų ir atkovojo 6 kamuolius

• „Nevėžio“ ekipoje labiausiai pasižymėjo Gabrielius Maldūnas, pelnęs 16 taškų

• Atsakomasis šio susitikimo mačas vyks lapkričio 21 dieną Utenoje

Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) antrajame etape Utenos „Juventus“ išvykoje 77:56 (21:17, 14:!4, 19:17, 23:8) palaužė Kėdainių „Nevėžį“.

14
14
80%
4/5
5

Rungtynės prasidėjo atkakliai. Šeimininkai pirmajame kėlinyje spurtavo 10:5, tačiau greitai atsibudę svečiai susiėmė ir kėlinį laimėjo 21:17.

Antrąjį ketvirtį komandos sužaidė lygiai (14:14), o į pertrauką komandos išėjo „Juventus“ pirmaujant 35:31.

Trečiajame kėlinyje ekipos ir vėl į priekį judėjo tolygiai, neleisdamos viena kitai nutolti, tačiau sėkmingiau ketvirčio pabaigoje sužaidę uteniškiai pirmavo 6 taškų skirtumu (54:48).

Vis dėlto, lemiamame ketvirtyje iniciatyvą perėmusi, Utenos ekipa varžovams leido įmesti vos 8 taškus, pati pelnydama beveik trigubai daugiau – 23. Sutvarkiusi formalumus, svečių komanda šventė pergalę rezultatu 77:56.

Naudingiausiai „Juventus“ gretose žaidė Dovis Bičkauskis. Krepšininkas per 25 minutes pelnė 14 taškų (2/7 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko 14 naudingumo balų.

„Nevėžio“ ekipoje labiausiai pasižymėjo Gabrielius Maldūnas, pelnęs 16 taškų (7/10 dvit., 2/3 baud. met.), atkovojęs 6 kamuolius bei atlikęs 1 rezultatyvių perdavimą.

Atsakomasis mačas vyks lapkričio 21 dieną Utenoje. Kas pateks į KMT ketvirtfinalį, paaiškės susumavus abejų rungtynių rezultatus.

„Nevėžis“: Martynas Varnas (6 atk. kam.) ir Gabrielius Maldūnas (6 atk. kam.) po 16, Regimantas Miniotas 3 (7 atk. kam.).

„Juventus“: Arvydas Šikšnius ir Dovis Bičkauskis (6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 14, Karolis Guščikas 13, Alexanderis Hamiltonas 11 (5 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis 4 (6 atk. kam.).

nevezis
Miniotas buterlevicius nuvilia cvirka skalpuoja legionierius kad is ju nebuvo noro pastangu reikes kazka daryt nera pagalbos nuo suolo reikes permainu

--
2018-11-14 22:25
nevezis
Pastoviai miniotas silpnai pasirodo vasiliui reikia didesniu pastangu na neveziu ir turbut reiktu ieskot nauju zaideju

--
2018-11-14 22:20
Utenoj liks tik formalumus Juvei sutvarkyti.Pas Nevėžį vėl atrodo daug optimizmo sezono pradžioj,bet ir vėl grimztama žemyn.Džiugu tik,kad Varnas atrodo atsigauna.Jam pasitikėjimo savim ypač reikia.Ir Maldūnas aišku puikiai žaidžia.Kaip žmogus,norėjęs baigti karjerą,puikius rezultatus rodo.

--
2018-11-14 21:38
asai
Ziurint i nevezi tai baisu baisu ne zaidimas,komandoj 12 zaideju o traukia 2.Ka Cvirkius veikia komandoj ?kur tos zadetos permainos

--
2018-11-14 21:23
As
Žiūrėjau ir stebiu jau ne pirmas Nevėžio rungtynes. Aš nežinau kur žiūri treneriai ar skautai stipresnių klubų, bet G. Maldūnas vienas tempia Nevėžį kita sezoną turi lošti kažkur aukščiau. Nevėžio legionas ypač maži tragedija. Nežinau jų kainos, bet man regis legionas turi nemeti o ne smigdyti. Ir gal Simas pradės pataikyt? Džiugu dėl Varno