• Butleris įmetė 14 taškų (6/11 dvit., 2/2 baudos)

• Embiidas surinko trigubą dublį – 19 taškų, 13 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų

• Embiidas pataikė 2 dvitaškius iš 13

• Ketvirtojo kėlinio pradžioje „76ers“ pirmavo 16 taškų, o „Magic“ tuomet spurtavo 21:0

• Paskutinę minutę rezultatas dar buvo lygus

Jimmy Butleris Filadelfijos „76ers“ (9-7) komandoje debiutavo surinkdamas 14 taškų, o jo naujoji ekipa svečiuose ketvirtajame kėlinyje iššvaistė solidų pranašumą 106:111 (30:27, 22:26, 35:23, 19:35) pripažino Orlando „Magic“ (7-8) pergalę.

30
32
88%
7/8
8

Dar ketvirtojo kėlinio pradžioje „76ers“ pirmavo 16 taškų persvara, bet tuomet „Magic“ spurtavo 21:0 ir išsiveržė į priekį 5 taškais – 97:92.

Likus 50 sekundžių rezultatas buvo lygus 106:106, bet tuomet Terrence’as Rossas smeigė tritaškį, vėliau Nikola Vučevičius pridėjo taiklias baudas ir pergale džiaugėsi „Magic“.

Butleris mačą pradėjo starto penkete ir per 33 minutes įmetė 14 taškų (6/11 dvit., 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Joelis Embiidas surinko trigubą dublį. Vidurio puolėjas pelnė 19 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Embiidas pataikė 4 tritaškius iš 7, tačiau viso 2 dvitaškius iš 13.

Orlando komandoje geriausiai žaidė Nikola Vučevičius, per 39 minutes įmetęs 30 taškų (7/13 dvit., 3/6 trit., 7/8 baudos) ir atkovojęs 8 kamuolius. Puolėjas pirmoje mačo pusėje pelnė 19 taškų.

„Magic“: Nikola Vučevičius 30 (8 atk. kam.), Aaronas Gordonas 17 (6 rez. perd.), Terrence’as Rossas 15 (7 atk. kam.), Jonathanas Simmonsas 12.

„76ers“: J.J. Redickas 22 (4/7 trit.), Joelis Embiidas 19 (2/13 dvit., 13 atk. kam., 10 rez. perd.), Jimmy Butleris (6/11 dvit.) ir Wilsonas Chandleris po 14, Benas Simmonsas 9 (6 rez. perd.).

Nikola Vučevičiaus pasirodymas:

2018-11-15 12:18
Rytas Žalgiriui 0:22 atkarpą pralaimėjo.O Sixers vėl persvarą užtikrintą iššvaistė.Nepamenu,kuriose rungtynėse,bet sezono dar pradžioj panašiai jie pralaimėjo.Tada Simmonsas daug kalbėjo,jog negalima taip žaisti ir tai nepasikartos.Neatsakė už savo bazarą australas.

--
2018-11-15 10:12
Rytas beje Zalgiriui irgi atkarpa 0:21 pralaimejo :D
2018-11-15 09:45
Donce
Cia getai sixers supjove, pralost atkarpa 21:0. Suprantu kai koks rytas taip suzaidzia, bet NBA klubas...