Nuotr. Sputnik – Scanpix
  • Milano ekipa išvykoje po permainingos kovos 98:92 įveikė „Daruššafaka“

• „AX Armani Exchange“ pataikė net 18 tritaškių ir tai yra naujas klubo rekordas Eurolygoje

• Gudaitis pelnė 10 taškų ir surinko 16 naudingumo balų, Kuzminskas pridėjo 2 taškus ir 4 naudingumo balus

Lietuviškoji Milano „AX Armani Exchange“ (5-2) ekipa Eurolygoje grįžo į pergalių kelią. Italijos klubas Stambule permainingose rungtynėse 98:92 (26:19, 28:30, 14:20, 30:23) įveikė vietos „Daruššafaka“ (1-6).

20
21
3
2

„AX Armani Exchange“ fantastiškai atakavo iš toli, pataikydami net 18 tritaškių iš 32 bandymų. Tai yra naujas klubo pataikytų tritaškių rekordas per mačą Eurolygoje. Ankstesnis ekipos rekordas buvo 17 tikslių šūvių, kuris buvo pasiektas 2017 metais prieš Valensijos „Basket“ klubą.

Praėjusią savaitę Stambulo krepšininkus iš toli baudė ir Miuncheno „Bayern“ klubas, pataikęs 18 tritaškių iš 26.

Tiesa, Italijos čempionai labai prastai atakavo iš vidutinio nuotolio, pataikydami tik 34 procentus savo metimų (12/35).

Artūras Gudaitis per 22 minutes pelnė 10 taškų (3/3 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei surinko 16 naudingumo balų. Tai – antras rezultatas komandoje po Vladimiro Micovo (21).

Praėjusią savaitę blogiausią savo karjeros mačą Eurolygoje sužaidęs Mindaugas Kuzminskas per aikštėje praleistas 16 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir mačą baigė su 4 naudingumo balais.

Dvikova prasidėjo labai rezultatyviai ir po pirmosios rungtynių pusės svečiai buvo priekyje – 54:49, tačiau trečiajame kėlinyje tragiškai iš vidutinio nuotolio atakavę Milano klubo krepšininkai sustojo ir prieš lemiamą ketvirtį jau atsilikinėjo (68:69).

Ketvirtąjį kėlinį labai gerai pradėjo Simone Pianigiani auklėtiniai ir po Gudaičio dvitaškio su pražanga likus 5 minutėms iki mačo pabaigos italai turėjo 11 taškų persvarą – 86:75, tačiau šeimininkai surengė 12:2 spurtą ir sumažino skirtumą iki minimumo – 87:88.

Tiesa, Dairis Bertanis kitoje atakoje smeigė tritaškį, Gudaitis pridėjo baudą ir „Daruššafakai“ išsigelbėti, naudojant pražangų taktiką, nebepavyko.

„Daruššafaka“: Michaelis Ericas 16, Ray'us McCallumas 13, Jonas Diebleris ir Stantonas Kiddas po 11, Žanis Peineris 10.

„AX Armani Exchange“: Mike'as Jamesas 21 (1/10 dvit., 4/8 trit., 7/8 baud.), Vladimiras Micovas 20 (4/6 trit.), Nemanja Nedovičius 17, Dairis Bertanis 12 (4/4 trit.), Artūras Gudaitis 10.

2018-11-16 00:39
Tritaškių fiesta šiandien-Milanas 18 tritaškių,Budučnost 21.Tikri fejerverkai.Kuzia deja vėl slogus,niekaip po to išsiskyrimo su žmona neatsigauna.Nu bent Gudaitis stabilus,tai nors tiek gerai.