Leo Westermannas Nuotr.: BNS
Nate'as Woltersas Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Adamas Hanga Nuotr.: BNS
Barcelonos atsarginių suolelis Nuotr.: BNS

Ketvirtajame kėlinyje ir pratęsime be atokvėpio akimirkų žaidęs Aaronas White'as savo sprogstama energija prikėlė tiek komandos draugus, tiek visą „Žalgirio“ areną lemiamam šturmui, tačiau amerikiečio karjeros pasirodymas buvo pažymėtas liūdna pabaiga.

Foto galerija

Žalgiriečiai sausakimšoje namų arenoje 85:88 per pratęsimą krito prieš „Barceloną“ ir savo aikštėje patyrė ketvirtą pralaimėjimą per tiek pat rungtynių.

„Labai keista taip pralaimėti, tačiau taip yra ne dėl palaikymo trūkumo, – po dvikovos kalbėjo 31 naudingumo balą surinkęs White'as. – Kai kuriose rungtynėse žaidėme gerai, bet laimėti nepavyko. Fanai turėtų išlikti su mumis, juk sezonas ilgas. Iš tiesų tai nuvilia ir šiek tiek yra keista, kad laimime tik išvykose. Mums reikia visiems pažiūrėti į veidrodį ir žiūrėti, ką galime keisti.

Nematau skirtumų, kai žaidžiame namie ir išvykoje. Savo aikštėje pralaimėjome prieš geras komandas. Galbūt tai sutapimas, nežinau iš tikrųjų.“

Visas rungtynes varžovams į nugaras kvėpavę „Žalgirio“ krepšininkai galiausiai „Barcą“ pavijo tik antroje ketvirtojo kėlinio pusėje, kuomet spurtavo 17:4 ir rezultatas tapo lygus 76:76.

„Trūko fiziškumo, mums nepavyko vykdyti plano gairių. Iš tos pusės tai buvo tikrai nuviliančios rungtynės, kadangi nesugebėjome vykdyti nurodytų užduočių, – apmaudą liejo „Žalgirio“ skrajoklis. – Sugrįžti padėjo užsidegimas, atkovoti kamuoliai ir gerai sužaisti lemiami momentai.

Džiaugiuosi dėl to, bet tuo pačiu keista, nes per pustrečio kėlinio nepavyko surengti spurto ar perimti kontrolės. Esu patenkintas, kad pavyko išplėšti pratęsimą ir kad turėjome šansą laimėti.“

15
17
83%
5/6
2

Kauno ekipa visus reikalus galėjo išspręsti po įspūdingo spurto, kada žalgiriečiai savo atsakymui turėjo dar 15 sekundžių. Atakos smaigalyje atsidūręs Daviesas atakavo krepšį, tačiau centro metimas tikslo nepasiekė, o kamuolį gynyboje sugriebė Ante Tomičius bei kova persikėlė į pratęsimą.

„Paskutinėje atakoje tikslas buvo išmesti paruoštą metimą, o paskui bandyti puolime atkovoti kamuolį. Brandonas išmetė gerą metimą, bet kamuolio nesugriebėme, – paskutinę ataką komentavo White'as. – Visi stengiasi kiekvienose rungtynėse, dėl to nėra net klausimų. Labiau viską lemia mažos detalės ir tai, kaip gebame mąstyti rungtynėse, o tai tikrai nėra lengva.

Kiekvieno iš mūsų darbas yra eiti ir žaisti, kaip galime, bet tuo pačiu turime galvoti apie varžovus – kaip jie puola, kaip jie žaidžia, stebėti laiką ir rezultatą, kiek mes ir jie turime surinkę pražangų.

Krepšinis yra kur kas daugiau nei bėgiojimas pirmyn atgal ir bandymas įmesti į krepšį. Reikia galvoti apie labai daug smulkių detalių, kurias privalome išpildyti geriau.“

2018-11-17 00:37