Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Maskvos CSKA (7-0) komanda toliau be nuostolių žygiuoja Eurolygoje. Dimitrio Itoudžio vadovaujamas klubas svečiuose 93:79 (30:23, 26:17, 21:25, 16:14) užtikrintai nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (3-3) ir kartu su Madrido „Real“ išlieka vienintelėmis nepralaimėjusiomis turnyro komandomis.

18
22
67%
2/3
80%
4/5

„Bayern“ minimalia persvara džiaugėsi tik kiek daugiau nei tris minutes – 11:10, kada CSKA surinko 9 taškus be atsako ir įgijo dviženklę persvarą 28:18, o per pirmąsias 10 minučių surinko 30 taškų.

Antrąjį ketvirtį rusai pradėjo dar viena atkarpa 11:2 ir užtikrintai kontroliavo eigą Miunchene – 41:25. Prieš pat ilgąją pertrauką svečiai pirmavo rekordiniu pranašumu – 54:36.

CSKA gretose šeši krepšininkai pasiekė dviženklę pelnytų taškų ribą, o Nando De Colo iki tokio rezultato pritrūko taško.

„Bayern“: Derrickas Williamsas (9 atk. kam.) ir Nihadas Djedovičius – po 14, Vladimiras Lučičius 12, Petteri Koponenas 10.

CSKA: Cory Higginsas 18, Alecas Petersas 13, Sergio Rodriguezas 12 (8 rez. perd.), Willas Clyburnas (8 atk. kam.), Othello Hunteris ir Nikita Kurbanovas – po 10.