Nuotr. Sputnik – Scanpix
  • „Herbalife Gran Canaria“ namuose 84:78 nugalėjo „Maccabi“ ir laimėjo po keturių nesėkmių iš eilės

• Tel Avivo klubui tai buvo šeštasis pralaimėjimas per septynis turus

• Eulisas Baezas nugalėtojams pelnė 16 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 32 naudingumo balus

Keturių pralaimėjimų seriją Eurolygoje nutraukė debiutantė Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ ekipa (2-5) su Eulisu Baezu priešakyje.

16
32
89%
8/9
10

Dvigubą dublį įsirašęs puolėjas surinko 32 naudingumo balus, o Ispanijos klubas savo aikštėje 84:78 (23:15, 20:23, 22:19, 19:21) parklupdė į vis gilesnę duobę grimztančią Tel Avivo „Maccabi“ (1-6).

Neveno Spahijos treniruojamai ekipai tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui ir šeštoji per septynis turus. „Maccabi“ šiuo metu Eurolygoje žengia trylikta, tuo metu „Herbalife Gran Canaria“ – laipteliu aukščiau.

Pirmąją pergalę Las Palmo klubas iškovojo 87:86 įveikęs „Barceloną“.

Ketvirtojo kėlinio viduryje po DeAndre'o Kane'o taiklių baudų „Maccabi“ deficitas buvo minimalus – 72:74. Tuomet šeimininkai per pusketvirtos minutės surinko 8 taškus ir atitrūko 82:74.

Likus žaisti 31 sekundę, Alexas Tyusas dėjimu dar priartino svečius iš Izraelio prie Las Palmo ekipos – 76:82, bet Clevinas Hannah kitoje atakoje atsakė dviem taškais ir padėjo tašką rungtynėse – 84:76.

36-erių Baezas per 23 minutes pelnė 16 taškų (4/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 8/9 baudos), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Herbalife Gran Canaria“: Chrisas Evansas 17, Eulisas Baezas 16 (10 atk. kam.), Clevinas Hannah 15 (6/6 dvit.).

„Maccabi“: Michaelas Rollas 15, DeAndre Kane'as ir Alexas Tyusas (9 atk. kam.) – po 13, Scottie Wilbekinas 11.

Jonas
Teko žiūrėti rungtynes, tai pritariu kad nėra saugi ši arena parketo atžvilgiu. Žaidėjai slido ne kartą ir ne du.