Nuotr.: BNS
  • „Juventus“ namuose 78:67 įveikė „Skycop“ krepšininkus

• Trečiajame kėlinyje šeimininkų pranašumas siekė 25 taškus

• Prienų klubo gretose dėl šlaunies traumos nežaidė Lukauskis, kuriam gali prireikti operacijos

Utenos „Juventus“ (5-6) krepšininkai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) išbarstė milžinišką persvarą, tačiau namuose vis tiek iškovojo pergalę 78:67 (22:13, 19:11, 21:26, 16:17) prieš turnyrinės lentelės kaimynus Prienų „Skycop“ (4-7) klubą.

Šeimininkai trečiojo kėlinio viduryje turėjo net 25 taškų pranašumą (53:28), tačiau prieniškiams sėkmingo Darjušo Lavrinovičiaus žaidimo dėka pavyko sumažinti atsilikimą ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė jau tik 12 taškų (62:50).

Tas pats Darjušas, likus žaisti daugiau negu trims minutėms iki mačo pabaigos, sumažino deficitą iki 8 taškų (61:69), tačiau kitoje atakoje Tomas Dimša pataikė dvitaškį, o Gintaras Leonavičius užmynė šoninę liniją ir svečiams išsigelbėti rungtynėse nebepavyko – 67:78.

Šeimininkai užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais – 41 atkovotas kamuolys prieš varžovų 27.

„Juventus“ į priekį vedė komandos kapitonas Arvydas Šikšnius, kuris per 34 minutes pelnė 18 taškų (4/5 dvit., 3/7 trit., 1/2 baud.) ir surinko 14 naudingumo balų.

„Skycop“ gretose nuostabiai žaidė Darjušas Lavrinovičius. Vidurio puolėjas per 24 minutes surinko 23 taškus (7/11 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.) ir surinko 21 naudingumo balą.

Rungtynes dėl šlaunies traumos praleido Mindaugas Lukauskis. Komentatoriaus Vaido Čeponio žiniomis veteranui gali prireikti operacijos, po kurios 39-erių puolėjas negalėtų rungtyniauti apie tris mėnesius.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 18, Karolis Guščikas 14, Alexas Hamiltonas 11 (5 rez. perd.).

„Skycop“: Darjušas Lavrinovičius 23 (7/11 dvit., 21 naud. bal.), Martynas Gecevičius 10 (6 rez. perd.), Vytenis Lipkevičius 8.