Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Įspūdingą pergalę atrankoje į Europos moterų krepšinio čempionatą pasiekė Vengrijos rinktinė (4-1), kuri išvykoje 139:27 (28:11, 31:8, 41:2, 39:6) nušlavė Albanijos (0-5) komandą.

Albanės geriausiai atrodė pirmajame kėlinyje, kuriame surinko beveik pusę visų taškų ir atsilikinėjo 11:28. Vis tik vengrės nemažino apsukų ir jau po dviejų kėlinių išsprendė visus klausimus bei turėjo 59:19.

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Zsofija Fegyverneky, kuri pelnė 21 tašką (4/5 dvitaškių, 4/4 tritaškių, 1/1 baudų metimų), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius bei surinko 33 naudingumo balus.

Jai puikiai talkino Bernadetta Hatar, kuri taip pat pridėjo 21 tašką, 10 atkovotų kamuolių ir 29 naudingumo balus. Šiame susitikime pasižymėjo visos Vengrijos rinktinės žaidėjos.

Tuo metu šeimininkių gretose geriausiai pasirodė Gera Bujari ir Ornela Lalaj, atitinkamai pelniusios po 9 ir 8 taškus.

2018-11-17 21:09