• „Pacers“ savo aikštėje 97:89 įveikė „Hawks“ ekipą

• Sabonis tapo pirmuoju žaidėju nuo 1992 metų, kuris „Pacers“ klube pakilęs nuo suolo sugriebė bent 15 kamuolių ir atliko bent 5 rezultatyvius perdavimus

• Lietuvis pelnė 9 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus

• Nugalėtojų ekipoje Victoras Oladipo žaidė tik 5 minutes

Domantas Sabonis pateko į Indianos „Pacers“ (10-6) rekordų knygą, o itin naudingo mūsiškio pasirodymo sulaukusi ekipa namuose 97:89 (25:24, 22:32, 26:16, 24:17) įveikė Atlantos „Hawks“ (3-13) krepšininkus.

Foto galerija

Anot „Statm.us“ duomenų, lietuvis „Pacers“ komandoje tapo pirmuoju krepšininku nuo 1992 metų, kuris rungtynėse pakilęs nuo suolo atkovojo bent 15 kamuolių ir atliko bent 5 rezultatyvius perdavimus.

Prieš tai ekipoje tokią statistiką fiksavo Detlefas Schrempfas, kuris šiuos rodiklius 1989-1992 metais pasiekė 8 kartus. Tuo metu prieš Schrempfą tokia statistika klube pasižymėjo vienintelis George’as McGinnis (1980 metais).

Sabonis per 28 minutes pelnė 9 taškus (4/7 dvit., 1/1 baudos), atkovojo 16 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, blokavo vieną metimą, kartą suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 25 naudingumo balus.

Lietuvis rungtynėse buvo nepralenkiamas pagal atkovotus kamuolius, rezultatyvius perdavimus ir naudingumo balus.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Hawks“ pirmavo 14 taškų persvara (61:47), tačiau dar to paties ketvirčio metu „Pacers“ po spurto 24:6 jau buvo priekyje 4 taškais (71:67). Lemiamo ketvirčio metu šeimininkai iniciatyvos iš savo rankų nebepaleido. Jie vienu metu turėjo 13 taškų pranašumą ir šventė pergalę.

Šiame mače „Pacers“ komandoje dėl kelio skausmų tik 5 minutes sužaidė lyderis Victoras Oladipo, kuris pelnė du taškus ir sugriebė tiek pat kamuolių.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 22 (7/12 metimai), Darrenas Collisonas ir Aaronas Holiday po 12, Thaddeusas Youngas (7 atk. kam.) ir Tyreke’as Evansas po 11, Mylesas Turneris 10 (11 atk. kam., 3 bl.), Domantas Sabonis 9 (16 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Hawks“: Jeremy Linas 16, Kentas Bazemore’as 13, Dewayne’as Dedmonas ir Johnas Collinsas po 12, Trae Youngas 9 (0/5 trit.).