Nuotr. AP – Scanpix
  • „Raptors“ išvykoje net 39 taškais 122:83 nušlavė „Bulls“

• Valančiūnas per 14 minučių įmetė 8 taškus ir atkovojo 9 kamuolius

• Toronto ekipoje nežaidė Leonardas, o „Bulls“ – LaVine'as

Lengvą pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Toronto „Raptors“ (13-4) ekipa su Jonu Valančiūnu. Ji svečiuose 122:83 (27:18, 30:26, 32:12, 33:27) sutriuškino Čikagos „Bulls“ (4-13) krepšininkus.

17
22
100%
3/3
3

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio mačą pradėjęs Valančiūnas per 14 minučių pelnė 8 taškus (4/5 dvit., 0/1 trit.), sugriebė 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, du sykius prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Toronto ekipa šiame mače suteikė poilsio savo lyderiui Kawhi Leonardui. Rezultatyviausias ekipos krepšininkas (vid. po 24,8 taško) praėjusiose rungtynėse žaidė 43 minutes.

Jį startiniame penkete pakeitė Fredas VanVleetas, kuris pelnė 18 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu Čikagos ekipoje nežaidė Zachas LaVine’as, kuris aikštėje nepasirodė dėl ligos. Jis šį sezoną vidutiniškai renka po 25,3 taško.

Ketvirtajame kėlinyje „Raptors“ komandoje nežaidė nė vienas startinio penketo krepšininkas.

„Bulls“: Antonio Blakeney 13 (6/17 dvit.), Jabari Parkeris ir Justinas Holiday po 12, Robinas Lopezas ir Chandleris Hutchisonas po 9.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 18 (4/7 trit.), Danielis Greenas 17 (7/7 metimai), Serge’as Ibaka 16 (4 bl.), Pascalis Siakamas 12 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Lorenzo Brownas 10.