• Įspūdingo Walkerio pasirodymo nepakako – „Hornets“ pratęsime 119:122 nusileido „76ers“

• Walkeris pelnė 60 taškų ir užfiksavo savo karjeros ir šio sezono NBA rekordus

• Gynėjas pataikė 15/20 dvitaškų, 6/14 tritaškių ir visas 12 baudos metimų

• Lemiamą rungtynių metimą įmetė Jimmy Butleris

Įspūdingas rungtynes sužaidęs Kemba Walkeris pelnė 60 taškų ir užfiksavo savo asmeninį karjeros ir šio sezono NBA rekordą, tačiau to Šarlotės „Hornets“ (7-8) ekipai nepakako – ji namuose per pratęsimą 119:122 (30:42, 26:21, 30:19, 24:28, 9:12) pripažino Filadelfijos „76ers“ (11-7) pergalę.

23
31
9
82%
9/11

Walkeris per 45 minutes įmetė 60 taškų (15/20 dvit., 6/14 trit., 12/12 baudos), sugriebė 7 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

28-erių metų 185 cm ūgio gynėjas užfiksavo savo asmeninį karjeros rekordą. Prieš tai jis daugiausiai buvo įmetęs 52 taškus.

Tuo metu šio sezono NBA rekordas iki šios nakties mačo buvo 52 taškai, kuriuos įmetė Klay Thompsonas.

„Aš vis tiek didžiuojuosi, tai yra neįtikėtinas dalykas. Pykstu tik dėl to, kad pralaimėjome. Laimėjus būtų dar geriau“, – po susitikimo apie 60 taškų pasirodymą kalbėjo Walkeris.

Pratęsimo metu Filadelfijos komandai pergalę tritaškiu išplėšė Jimmy Butleris. Jo šūvis tinklelį skrodė likus 0,3 sek. Paskutinis Walkerio metimas tikslo nepasiekė.

„Norėjau, kad metimas įkristų ne tik dėl to, jog laimėtume, bet ir dėl to, kad Kemba nesurinktų 70 taškų. Norėjau jį sustabdyti ties 60 taškų“, – po rungtynių sakė Butleris.

„Hornets“: Kemba Walkeris 60 (15/20 dvit., 6/14 trit., 12/12 baudos), Jeremy Lambas 20 (10 atk. kam.), Cody Zelleris 10, Milesas Bridgesas ir Dwayne’as Baconas po 9.

„76ers“: Joelis Embiidas 33 (13/14 baudos, 11 atk. kam.), J.J. Redickas ir Benas Simmonsas (11 atk. kam., 9 rez. perd.) po 23, Jimmy Butleris 15.