• „Lakers“ svečiuose 117:130 krito prieš „Magic“

• Nugalėtojams Nikola Vučevičius įmetė 36 taškus ir atkovojo 13 kamuolių

• Lemiamu metu juodkalnietis įmetė 8 taškus paeiliui

• LeBronas Jamesas, kuris nežaidė ketvirtajame kėlinyje, įmetė 22 taškus

Keturių Los Andželo „Lakers“ (8-7) pergalių serija baigėsi Orlande, kuriame Kalifornijos ekipa 117:130 (31:25, 22:37, 28:38, 36:30) turėjo pripažinti vietos „Magic“ (8-8) pranašumą.

36
38
13
72%
13/18

Nugalėtojų komandoje nesustabdomai žaidė Nikola Vučevičius. Vidurio puolėjas iš Juodkalnijos per 31 minutę įmetė 36 taškus (13/18 dvit., 2/5 trit., 4/5 baudos), ir atkovojo 13 kamuolių.

LeBronas Jamesas visą ketvirtąjį kėlinį praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio. Prieš lemiamas 12 minučių „Lakers“ atsiliko 19 taškų skirtumu.

Likus 4 minutėms Los Andželo žaidėjų atsilikimas sumažėjo iki 10 taškų, tačiau tuomet aštuonis taškus iš eilės surinko Vučevičius ir nulėmė „Magic“ pergalę.

Pralaimėjusiems LeBronas per 26 minutes įmetė 22 taškus (5/13 dvit., 3/6 trit., 3/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Magic“: Nikola Vučevičius 36 (13/18 dvit., 13 atk. kam.), D.J. Augustinas 22 (7/9 metimai), Evanas Fournier 15, Terrence’as Rossas 13, Jonathanas Simmonsas ir Aaronas Gordonas po 12.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 22 (8/19 metimai, 7 rez. perd.), Lance’as Stephensonas 19, Brandonas Ingramas 17 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Joshas Hartas 13, JaVale’as McGee 11.