• „Žalgiris“ namuose 102:61 be vargo sutriuškino „Šiaulius“

• Kauniečiams tai buvo didžiausia sezono pergalė

• Centrai Brandonas Daviesas, Antanas Kavaliauskas ir Laurynas Birutis surinko 46 taškus

• Derrickas Waltonas pelnė 9 taškus, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 5 kamuolius ir įsirašė 24 balų naudingumą

Kauno „Žalgiris“ (10-1) tapo pirmąja komanda šio sezono Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL), pasiekusia dešimtąją pergalę. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sekmadienį savo arenoje 102:61 (26:13, 24:13, 28:14, 24:21) nepervargo su „Šiauliais“ (0-11).

Foto galerija

„Žalgiriui“ tai buvo didžiausia persvara iškovota sezono pergalė. Kauniečiai taip pat antrą kartą šį sezoną pasiekė triženklę taškų sumą – rezultatyviau žaidė tik pirmajame sezono mače su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ (103:66).

Šimtąjį tašką šįkart tritaškiu pelnė Antanas Kavaliauskas, pataikęs pirmąjį savo tritaškį „Žalgirio“ gretose.

„Žalgirio“ gretose pasižymėjo visi 11 aikštėje pasirodę krepšininkai, taškų nepelnė tik registruotas, tačiau nežaidęs Nate'as Woltersas.

Trys centrai – Brandonas Daviesas (19 taškų), Kavaliauskas (15) ir Laurynas Birutis (12) – surinko beveik pusę visų komandos taškų.

Šarūnas Jasikevičius šiame mače nepaėmė nė vienos minutės pertraukėlės, o mačas truko vos pusantros valandos.

Kauniečiai tik pirmąsias minutes buvo besivejančiųjų vaidmenyje, kai „Šiauliai“ šovė į priekį 9:2. Į tai šeimininkai atsakė spurtu 22:2 ir perėmė kontrolę į savo rankas – 24:11. Ilgąją pertrauką žalgiriečiai pasitiko pirmaudami 50:26.

Naudingiausią mačą su „Žalgirio“ marškinėliais sužaidęs Derrickas Waltonas per 22 minutes pasižymėjo 9 taškais (3/4 dvitaškiai, 3/3 baudos), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 24 balų naudingumą.

„Šiaulių“ naujokas Saahas Nimley rungtyniavo 27 minutes, įmetė 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 2 kartus prasižengė, sykį suklydo bei mačą baigė su -1 naudingumo balu.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 19, Antanas Kavaliauskas 15, Laurynas Birutis 12, Artūras Milaknis 10, Derrickas Waltonas 9 (5 atk. kam., 11 rez. perd.).

„Šiauliai“: Evaldas Šaulys 13, Cedrickas Bowenas ir Antanas Udras (5/12 metimai) – po 11.