Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Dramatiška pergale pergalingą žygį Italijos čempionate pratęsė Milano „AX Armani Exchange“ (7-0) komanda, kuriai atstovauja Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas.

GM: 7

Simone Pianigiani auklėtiniai pirmąjį kėlinį laimėjo net 31:11, bet galiausiai jiems teko gelbėtis paskutinėmis sekundėmis, kai svečiuose 84:81 (31:11, 13:23, 26:16, 24:21) įveikė iki tol nepralaimėjusią Venecijos „Umana Reyer“ (6-1).

Ši pergalė Milano ekipai leido įsitvirtinti turnyrinės lentelės viršūnėje.

Nuo suolo kilęs Gudaitis per 14 minučių pasižymėjo 8 taškais (1/4 dvitaškiai, 6/8 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, 4 kartus prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Kuzminskas dvikovai registruotas nebuvo.

Likus žaisti 45 sekundes, „Umana Reyer“ krepšininkas Mitchellas Wattas pelnė du taškus ir išlygino rezultatą – 81:81. Kitoje atakoje Vladimiras Micovas atsakė dvitaškiu, lėmusiu pergalę – 83:81. Po minutės pertraukėlės MarQuezas Haynesas prametė iš toli ir svečiuose triumfavo „AX Armani Exchange“ – 84:81.

„Umana Reyer“: Mitchellas Wattas 24, Stefano Tonutas 15, Austinas Daye, Andrea De Nicolao ir Paulas Biligha – po 8.

„AX Armani Exchange“: Mike'as Jamesas 20 (4/7 trit.), Dairis Bertans 14, Vladimiras Micovas 12, Andrea Cinciarini 11.

Atrinkti (0) Visi (3)
As
Kuzia naujos komandos ir zmonos ieskos , darbymetis nusimato .

--
2018-11-19
-1
Žales
Matau kad Kuzės likimas laukia pradėti viska nuo 0 turės eiti į fiba taurės komanda arba į EuroCup gal į Šiaulius sugryš tai būtu fantastika ir tikrai didelis pastiprinimas