• „Fenerbahče“ namuose 100:79 užtikrintai nugalėjo „Daruššafaka“

• Pirmąjį kėlinį Željko Obradovičiaus auklėtiniai laimėjo 25:10

• Pralaimėtojams Žanis Peiners pelnė 6 taškus

• Šioms rungtynėms teisėjavo arbitras iš Lietuvos Arūnas Šukys

Šį vakarą Eurolygoje vyko Stambulo derbis, kuriame namuose žaidusi „Fenerbahče“ (7-1) 100:79 (25:10, 21:27, 22:19, 32:23) pranoko „Daruššafaka“ (1-7) krepšininkus, kuriems tai buvo jau šeštoji nesėkmė paeiliui.

16
19
75%
3/4
100%
3/3

Željko Obradovičiaus auklėtiniai pamatus pergalei sudėjo pirmajame kėlinyje. Bobby Dixonas surinko 5 taškus paeiliui, Janas Vesely pelnė taškus su pražanga, o kėlinį spurtu 12:0 užbaigusi „Fenerbahče“ po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 25:10.

Per likusį rungtynių laiką žaidimas išsilygino, o pačioje mačo pabaigoje dar vieną spurtą surengę „Fenerbahče“ įgijo triuškinamą pranašumą bei galutinai įtvirtino savo pergalę.

Didžiausią indėlį į pergalę įnešęs Melih Mahmutoglu pelnė 16 taškų (2/2 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 19 naudingumo balų.

Šiose rungtynėse buvo galima išvysti ir lietuviškų akcentų – susitikimui teisėjavo arbitras Artūras Šukys.

„Fenerbahče“: Melihas Mahmutoglu 16 (3/4 trit.), Bobby Dixonas 15 (4/5 dvit.), Joffrey Lauvergne‘as, Marko Guduričius ir Janas Vesely po 13.

„Daruššafaka“: Michaelas Ericas 17 (5/7 dvit.), Ray McCallumas 16 (6/10 dvit.), Oguzas Savašas 8.

2018-11-21 15:21