Nuotr. Reuters-Scanpix
  • Pirėjo „Olympiakos“ išvykoje 72:62 įveikė Miuncheno „Bayern“

• Graikijos ekipa ketvirtojo kėlinio viduryje spurtavo 15:4

• Nugalėtojų gretose Zachas LeDay pelnė 12 taškų, atkovojo tiek pat kamuolių ir surinko 20 naudingumo balų

Nelengvą, bet svarbią pergalę Eurolygoje pasiekė Pirėjo „Olympiakos“ (4-4). Davido Blatto auklėtiniai dėka sėkmingo ketvirtojo kėlinio svečiuose 72:62 (15:15, 16:12, 14:16, 27:19) palaužė Miuncheno „Bayern“ (3-5) ekipą.

12
20
2
12

Didžiąją dalį rungtynių susitikimas vyko taškas į tašką, tačiau ketvirtajo kėlinio viduryje „Olympiakos“ kilo į pergalingą šturmą. Janis Strelnieks surinko 4 taškus paeiliui, Zachas LeDay pridėjo dvitaškį, o atkarpą 15:4 vainikavo Vassilio Spanoulio 6 taškai iš eilės (65:53).

Iki šio epizodo vienas Pirėjo klubo lyderių buvo surinkęs viso labo 3 taškus.

„Bayern“ dar bandė grįžti į rungtynes ir atsakė 5 taškais paeiliui, tačiau svečiai persvaros barstyti linkę nebuvo ir išsaugoję apčiuopiamą pranašumą įsirašė ketvirtąją pergalę iš aštuonių galimų.

Nugalėtojus šįkart tempė karjeros naudingumo balų rekordą pakartojęs Zachas LeDay. Vidurio puolėjas 12 taškų (4/9 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

„Olympiakos“ laimėti nesukliudė ir ženkliai didesnis padarytų klaidų skaičius (16-7). Tiesa, „Bayern“ iš toli atakavo viso labo 16 proc. taiklumu (3/19), kuomet svečiai pataikė 7 tritaškius iš 20 (35 proc.).

„Bayern“: Vladimiras Lučičius (5/6 dvit.) ir Derrickas Williamsas (4/8 dvit.) po 15, Petteri Koponenas 9 (3/5 dvit.).

„Olympiakos“: Zachas LeDay 12 (12 atk. kam.), Nikola Milutinovas 11 (7 atk. kam.), Janis Timma, Janis Strelnieks ir Georgios Printezis (5/7 dvit.) po 10.