• Eurolygos čempionai namie 89:76 įveikė „Gran Canaria“ krepšininkus

• Likus 7 minutėms iki mačo pabaigos komandas skyrė tik 4 taškai

• Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė buvęs „Ryto“ legionierius Strawberry, surinkęs 20 taškų

• „Real“ krepšininkai išlieka nepralaimėję Eurolygoje

Eurolygoje toliau nepralaimėję išlieka čempionai Madrido „Real“ (8-0) krepšininkai. Šį kartą karališkasis klubas namuose po nelengvos kovos 89:76 (22:28, 25:15, 15:14, 27:19) palaužė Las Palmo „Gran Canaria“ (2-6) ekipos pasipriešinimą.

20
26
75%
6/8
83%
5/6

Didžiąją rungtynių dalį mačas vyko taškas į tašką, o pirmąjį rungtynių kėlinį svečiai net sugebėjo laimėti (28:22), kai buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius D.J. Strawberry per jį pelnė 13 iš savo 20 per vakarą surinktų taškų.

Mačo lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje. Iki rungtynių pabaigos likus 7 minutėms komandas skyrė tik 4 taškai (66:62), bet tada „Real“ per porą minučių pelnė 9 taškus be atsako (75:62) ir užtikrintai užbaigė rungtynes – 89:76.

Nugalėtojų gretose dvigubą dublį surinko Anthony Randolphas. Slovėnijos pilietybę turintis amerikietis per 26 minutes pelnė 20 taškų (6/8 dvit., 1/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 26 naudingumo balus.

Eurolygos debiutantų gretose rezultatyviausiai žaidė minėtasis Strawberry. Amerikietis per 26 minutes pelnė 20 taškų (3/8 dvit., 3/7 trit., 5/5 baud.) ir mačą baigė su 11 naudingumo balų.

„Real“: Anthony Randolphas 20 (10 atk. kam., 26 naud. bal.), Klemenas Prepeličius 13, Facundo Campazzo 10.

„Gran Canaria“: D.J. Strawberry 20, Eulis Baezas 14, Clevinas Hannah 7.