• „Chimki“ namuose 85:69 nugalėjo „Budučnost“

• Tai buvo antroji maskviečių pergalė Eurolygoje

• Šeimininkus į priekį vedė Aleksejus Švedas, pelnęs 22 taškus ir surinkęs 30 naudingumo balų

• Podgoricos ekipoje Earlas Clarkas įmetė 19 taškų

Antrąją pergalę Eurolygoje iškovojo Maskvos srities „Chimki“ (2-6), namuose 85:69 (18:17, 27:13, 20:24, 20:15) nugalėjusi stipriausios Senojo žemyno Podgoricos „Budučnost“ (1-7) ekipą.

22
30
44%
4/9
7

Rungtynės prasidėjo gana atkakliai, o po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo vos 1 tašku (18:17). Tiesa, jau antrajame ketvirtyje maskviečiai spurtavo 13:5 ir į ilgąją pergalę komandos išėjo „Chimki“ pirmaujant 45:30.

Į rungtynes, kurioms teisėjavo lietuvis Jurgis Laurinavičius, svečiai dar bandė grįžti ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai atsilikimą buvo sumažinę iki 9 taškų (56:65). Vis dėlto, iš karto po to atsitiesusi namų komanda ketvirtį laimėjo ir šventė pergalę rezultatu 85:69.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Aleksejus Švedas. Gynėjas per 35 minutes pelnė 22 taškus (1/3 dvit., 4/9 trit., 8/8 baud. met.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus, taip surinkdamas 30 naudingumo balų.

„Geros rungtynės. Manau, kad puikiai sužaidėme antrąjį kėlinį, kurio metu labai gerai gynėmės, varžovai pelnė tik 13 taškų. Visa komanda žaidė puikiai, gerai dalijosi kamuoliu. Žaidėme žymiai geriau nei praėjusiose rungtynėse. „Budučnost“ yra gera komanda, jie bandė sugrįžti, buvo sunku prieš juos pulti, bet mes žaidėme savo žaidimą ir laimėjome“, – rungtynes komentavo Švedas.

„Budučnost“ geriausiai pasirodė Earlas Clarkas, surinkęs 19 taškų (5/12 dvit., 1/4 trit., 6/8 baud. met.), atkovojęs 4 kamuolius bei atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 22 (7 atk. kam., 7 rez. perd., 30 naud. bal.), Jordanas Mickey 17 (8 atk. kam.), Stefanas Markovičius (5 rez. perd.).

„Budučnost“: Earlas Clarkas 19, Alenas Omičius 10, Coty Clarke'as (7 atk. kam.).

2018-11-21 22:30