• „Panathinaikos“ namuose 76:70 parbloškė „Barceloną“

• Rezultatyviausiai Atėnų ekipos gretose žaidė Deshaunas Thomasas, pelnęs 14 taškų ir surinkęs 12 naudingumo balų

• Nickas Calathes pelnė 2 taškus, tačiau sugriebė 9 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų

• Lekavičiaus sąskaitoje – vienas pataikytas tritaškis

Eurolygos turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje Atėnų „Panathinaikos“ (5-3) trečiadienio vakarą namuose 76:70 (13:10, 21:15, 21:25, 21:20) įveikė „Barcelonos“ (5-3) krepšininkus.

11
16
6
75%
3/4

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Deshaunas Thomasas. Krepšininkas per 24 minutes pelnė 14 taškų (4/6 dvit., 1/5 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir taip surinko 12 naudingumo balų.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Kyle'as Kuricas, pelnęs 17 taškų (3/4 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud. met.), atkovojęs 4 bei perėmęs 1 kamuolį.

Nuo suolo pakilęs Lukas Lekavičius per 9 minutes pelnė 3 taškus (1/2 trit.) bei atkovojo 2 kamuolius.

„Panathinaikos“: Deshaunas Thomasas 14, Stephane'as Lasme 11 (6 atk. kam.), Nickas Calathesas 2 (9 atk. kam., 12 rez. perd.).

„Barcelona“: Kyle'as Kuricas 17, Kevinas Seraphinas 15 (5 atk. kam.), Thomas Heurtelis 12 (5 atk. kam.).