Antrąjį pralaimėjimą ULEB taurės varžybų D grupėje patyrė Valensijos „Pamesa“ krepšininkai, išvykoje 70:77 (17:23, 19:22, 20:14, 14:18) nusileidę Vloclaveko „Anwil“ ekipai ir praradę grupės lyderių poziciją.

Sėkmingiau mačą pradėję aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį nuo pirmųjų susitikimo minučių ir įpusėjus rungtynėms jau buvo susikrovę 9 taškų persvarą (45:36).

Nors trečiajame kėlinyje Ispanijos ekipai buvo pavykę priartėti, lenkai iniciatyvos iš rankų nepaleido ir šventė netikėtą trečiąją pergalę.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Mindaugas Timinskas per 31 minutę pelnė 5 taškus (1/4 dvitaškių, 1/1 tritaškio), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, tačiau 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė. Iš viso lietuvio sąskaitoje – 6 naudingumo balai.

„Anwil“: Vladimiras Petrovičius 17, Andrejus Pluta 13, Alanas Danielsas 12 (13 atk. kam.), Zelimiras Zagoracas 11.

„Pamesa“: Rubenas Douglasas 29, Dejanas Milojevičius 9, Rubenas Garcesas 9.