• „AX Armani Exchange“ namuose 93:90 nugalėjo „Baskonia“

• Gudaitis per 22 minutes pelnė 6 taškus, Kuzminskas pridėjo 5 taškus

• Į priekį šeimininkus vedė Vladimiras Micovas, surinkęs 22 taškus

• Vitorijos klubo gretose 30 naudingumo balų ir 18 taškų surinko bei 10 kamuolių atkovojo Vincentas Poirier

Mindaugo Kuzminsko ir Artūro Gudaičio atstovaujama Milano „AX Armani Exchange“ (6-2) trečiadienio vakarą po įtemptos kovos namuose 93:90 (27:26, 20:17, 26:25, 20:22) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ (2-6).

20
20
8
50%
3/6

Gudaitis per 22 minutes pelnė 6 taškus (1/2 dvit., 4/4 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 1 metimą ir surinko 13 naudingumo balų.

Tuo metu Kuzminskas per 15 minučių pelnė 5 taškus (1/5 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 2 kartus suklydo.

Iki lemiamo ketvirčio pabaigos likus minutei komandas skyrė 2 taškai (89:87), tačiau dvi taiklios Curtiso Jerrelso baudos „AX Armani Exchange“ nuo varžovų atitolino ir rezultatas tapo 91:87.

Rungtynių pabaiga jau atrodė aiški, kai Jerrelsas dar dviem taikliomis baudomis manė užtvirtinsiąs Milano ekipos pergalę, tačiau Mattas Janningsas švystelėjo tritaškį ir svečiai atsiliko vos 3 taškais (90:93).

Kitoje aikštės pusėje Vladimiras Micovas prarado kamuolį, o „Baskonia“ krepšininkams, likus 0,6 sekundės, atsirado proga išplėšti pratęsimą. Vis dėlto, tolimas metimas buvo netaiklus ir šeimininkai šventė pergalę 93:90.

Rezultatyviausiai Milano komandos gretose žaidė Micovas. Krepšininkas per 29 minutes pelnė 22 taškus (4/7 dvit., 3/7 trit., 5/5 baud. met.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir taip surinko 18 naudingumo balų.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Vincentas Poirier, pelnęs 18 taškų (8/10 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojęs 10 kamuolių, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus bei pasižymėjęs 1 perimtu kamuoliu ir taip surinkęs 30 naudingumo balų.

„Olimpia“: Vladimiras Micovas 22, Mike'as Jamesas 20 (20 naud. bal., 8 rez. perd.), Curtis Jerrelsas 13, Jeffas Brooksas 12 (7 atk. kam.), Kalebas Tarczewskis 8 (7 atk. kam.).

„Baskonia“: Vincentas Poirier (10 atk. kam.) ir Mattas Janningas po 18, Lucas Vildoza 15 (4 rez. perd.), Marcelinho Huertas 10.