• Domantas Sabonis iš žaidimo prametė vos kartą ir pelnė 15 taškų bei atkovojo 6 kamuolius

• Antrojo kėlinio viduryje lietuvis nikstelėjo čiurna ir nukeliavo į rūbinę – iki tol krepšininkas nebuvo prametęs nė karto

• „Hornets“ į priekį vedė Jeremy Lambas, pataikęs 5 tritaškius ir surinkęs 21 tašką

• „Pacers“ gretose Bojanas Bogdanovičius pelnė 20 taškų ir surinko 22 naudingumo balus

Traumos antrajame kėlinyje pristabdytas Domantas Sabonis prametė vos vieną metimą iš žaidimo, tačiau jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (11-7) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse išvykoje 109:127 (30:35, 30:33, 24:37, 25:22) nusileido Šarlotės „Hornets“ (9-8) ekipai.

21
24
71%
5/7
7

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio kilęs lietuvis per 18 minučių pelnė 15 taškų (6/7 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 6 kartus prasižengė, taip surinkdamas 14 naudingumo balų.

Tiesa, antrojo kėlinio viduryje Sabonis nikstelėjo čiurną ir nužengė tiesiai į persirengimo kambarį. Iki tol per 11 minučių puolėjas iš žaidimo nebuvo prametęs nė karto (6/6 dvit., 1/1 trit.) ir buvo atkovojęs 4 kamuolius.

Aukštaūgis iš Lietuvos sugrįžo į rungtynes ir tęsė pasirodymą. Per likusias 7 žaidimo minutes jam pavyko atkovoti dar 2 kamuolius.

Keletą itin galingų pasirodymų prieš tai surengęs Kemba Walkeris šįkart buvo gerai stebimas Indianos ekipos krepšininkų, kurie gynėjui užstojo kelią žaidžiant „du prieš du“ ir neleido veržtis arčiau krepšio, o tai suteikė daugiau laisvės jo komandos draugams.

Rezultatyviausias NBA žaidėjas šiandien nebuvo labiausiai pasižymėjęs savo komandos krepšininkas – pelnė 16 taškų (3/7 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud. met.) ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Jis yra labai svarbus mūsų žaidėjas, o kaip komanda privalome jį sekti. Kuo daugiau komandų norės jį atakuoti gynyboje ir dvigubins Kembą, tuo daugiau taškų mes mesime kaip komanda“, – amerikiečio statusą komandoje komentavo komandos vairininkas Jamesas Borrego.

Jeremy Lambas, rezultatyviausias „Hornets“ krepšininkas šiame mače, buvo vienas iš tų, kurie pasinaudojo galimybe mesti laisvus tolimus metimus. Gynėjas pelnė 21 tašką (2/6 dvit., 5/7 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei pataikė 5 tritaškius ir pagerino savo asmeninį tolimų metimų rekordą.

Daugiausia pelno: Victor Oladipo

Šarlotėje vietinė komanda lankus jautė kaip niekad gerai ir pagerino sezono tritaškių rekordą, pataikydama 18 kartų iš 29 bandymų (62 proc.).

„Hornets“, laimėjusi savo žiūrovų akivaizdoje, šiuo metu žaisdama namuose turi 6 pergales ir 3 pralaimėjimus. Savo ruožtu „Pacers“ išvykoje yra nugalėjusi 5 sykius ir 4 kartus ragavusi pralaimėjimo kartėlį.

„Pacers“ ekipą, antrąsias paeiliui rungtynes žaidusią be lyderio Victoro Oladipo, paskui save traukė Bojanas Bogdanovičius. Kroatas surinko 20 taškų (2/3 dvit., 4/6 trit., 4/4 baud. met.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 3 kamuolius bei taip surinko 22 naudingumo balus.

„Hornets“: Jeremy Lambas 21 (7 atk. kam.), Dwayne'as Baconas 18 (6 atk. kam.), Kemba Walkeris 16 (11 rez. perd.), Cody Zelleris (5 atk. kam.) ir Malikas Monkas po 15, Nicolas Batumas ir Frankas Kaminsky po 11.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 20 (4 rez. perd.), Thaddeusas Youngas 16, Domantas Sabonis (6 atk. kam.) ir Dougas McDermottas po 15, Tyreke Evansas 12, Aaronas Holiday 11 (6 atk. kam.), Mylesas Turneris 10 (7 atk. kam.), Cory Josephas 2 (7 rez. perd.).