• „Skycop“ pirmosiose KMT antrojo etapo rungtynėse namuose 83:84 nusileido „Dzūkijai“

• Darjušas per pirmąją rungtynių pusę pelnė 23 taškus, o mačą baigė su 28 taškais ir 30 naudingumo balų

• Prienų klubui nepadėjo Bruesewitz'as su Lukauskiu

• Atsakomosios rungtynės įvyks gruodžio 4-ąją Alytuje

KMT antrojo etapo pirmosiose rungtynėse Prienų „Skycop“ su įspūdingai žaidusiu Darjušu Lavrinovičiumi savo aikštėje 83:84 (23:31, 21:16, 14:13, 25:24) nusileido Alytaus „Dzūkijai“.

17
22
4
57%
4/7

„Skycop“ gretose fantastiškai žaidė D. Lavrinovičius, kuris iš viso pelnė 28 taškus (6/8 dvit., 3/7 trit., 7/7 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų. Darjušas po dviejų kėlinių savo sąskaitoje jau turėjo 23 taškus iš komandos 39.

Šeimininkai 12-ąją mačo minutę atsilikinėjo 13 taškų skirtumu (23:36), tačiau tada laimėjo atkarpą 13:2 (36:38), o prieš ketvirtąjį kėlinį komandas skyrė du taškai (58:60).

33-ąją minutę Paulius Danisevičius pataikė iš toli ir dzūkai vėl atitrūko (67:60), tačiau Prienų krepšininkams pavyko spurtuoti ir po Vytenio Lipkevičiaus baudų metimų šeimininkai pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį (72:71).

Paskutinę dvikovos minutę svečiai pirmavo dviejų taškų persvara (83:81), tačiau Egidijui Dimšai puolime kovojant dėl kamuolio buvo užfiksuota nesportinė pražanga ir Lipkevičius baudų metimais išlygino rezultatą (83:83). Vis dėl to paskutinėje atakoje buvo prasižengta prieš tą patį Dimšą, kuris realizavo vieną baudos metimą ir prieš antrąjį mačą suteikė savo komandai minimalų pranašumą (84:83).

Prienų klubas žaidė be dviejų svarbių rotacijos krepšininkų – Mindaugo Lukauskio ir Mike'o Bruesewitz'o.

Atsakomoji dvikova gruodžio 4-ąją įvyks Alytuje.

„Skycop“: Darjušas Lavrinovičius 28 (6/8 dvit., 7/7 baud., 30 naud. bal.), Martynas Gecevičius 17 (5/8 trit.), Ovidijus Varanauskas 15, Vytenis Lipkevičius 13.

„Dzūkija“: Artūras Jomantas 17, Kendrickas Brownas 13, Egidijus Dimša 10.