Nuotr. Sputnik – Scanpix
  • „Anadolu Efes“ Stambulo klubų kaktomušoje 93:88 įveikė „Daruššafaka“

• Rodrigue Beaubois antroje mačo pusėje pelnė 24 iš 51 „Anadolu Efes“ taško

• Vasilije Micičius nugalėtojų gretose surinko 9 taškus, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 2 kamuolius

Pirmoje susitikimo dalyje be taškų likęs Rodrigue'as Beaubois savo žodį tarė po ilgosios pertraukos. Prancūzas susmeigė 6 iš 7 tritaškių, o jo vedama Stambulo „Anadolu Efes“ (7-2) Turkijos derbyje svečiuose 93:88 (19:33, 23:23, 32:14, 19:28) pranoko Stambulo „Daruššafaka“ (1-8) ir pratęsė jos pralaimėjimų seriją iki septynių iš eilės.

24
25
86%
6/7
5

Tuo metu „Anadolu Efes“ klubui tai buvo ketvirtasis laimėjimas paeiliui ir septintasis per devynis turus.

Trečiajame kėlinyje įsisiautėjęs Beaubois per ketvirtį surinko 14 taškų, o visa „Anadolu Efes“ – net 32 bei atitrūko 74:60.

Gynėjas per 29 minutes iš viso pelnė 24 taškus (2/7 dvitaškiai, 6/7 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, 2 kartus praisžengė bei užfiksavo 25 balų naudingumą.

Ketvirtajame ketvirtyje Žaniui Peineriui savo devynių taškų atkarpą užbaigus taikliu tolimu metimu, „Daruššafaka“ dar sužibo viltis – 83:86. Kitoje atakoje svečiai dusyk atkovojo kamuolį puolime, kol galiausiai savo išpuolį vainikavo dviem taškais – 88:83.

Vėliau Jeremy Evansas išprovokavo pražangą, tačiau pirmasis jo metimas net nelietė lanko. „Daruššafaka“ legionieriui realizavus antrąją, Beaubois atsakė šeštuoju pataikytu tritaškiu ir „Anadolu Efes“ nebepaleido mačo kontrolės – 91:84.

Antras pagal naudingumą nugalėtojų gretose buvęs Vasilije Micičius per 28 minutes pasižymėjo 9 taškais (4/6 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 1/1 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 kamuolius, 2 kartus suklydo, išprovokavo 5 pražangas, sykį prasižengė ir surinko 19 naudingumo balų.

Kertiniu metu sužibėjęs Peiners pakartojo asmeninį Eurolygos rezultatyvumo rekordą. Latvis rungtyniavo 29 minutes, pelnė 15 taškų (5/6 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei užfiksavo 13 balų naudingumą.

„Daruššafaka“: Michaelas Ericas 18 (7/10 dvit.), Žanis Peiners 15, Muhammedas Baygulas ir Jeremy Evansas – po 11, Ray McCallumas 10 (4/14 dvit.)

„Anadolu Efes“: Rodrigue'as Beaubois 24 (6/7 trit.), Tiboras Pleissas 12, Brockas Motumas 11, Shane'as Larkinas 10.