• „Olympiakos“ namuose 88:83 palaužė „Real“ klubo pasipriešinimą

• Tai buvo pirmoji Eurolygos čempionų nesėkmė po 8 pergalių serijos

• Madrido klubas paskutinę mačo minutę prametė 4 baudos metimus

• Pirėjo komandą į priekį vedė Williamso-Gosso ir Spanoulio duetas, kuris kartu pelnė 43 taškus

Pirėjo „Olympiakos“ (5-4) nutraukė Madrido „Real“ (8-1) pergalių seriją Eurolygoje. Graikijos klubas namuose po permainingos kovos 88:83 (29:22, 23:19, 13:22, 23:18) įveikė be Sergio Lullo ir Gustavo Ayono žaidusį karališkąjį klubą.

8
25
3
9

Po dviejų kėlinių šeimininkai turėjo dviženklę persvarą (52:41), tačiau trečiajame kėlinyje Eurolygos čempionai vedami Jaycee Carrollo išlygino rezultatą (65:65) ir viskas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje.

36-ąją mačo minutę Walteris Tavaresas užsidirbo techninę pražangą, o graikai tuo pasinaudojo idealiai – Janis Strelnieks realizavo baudą, Vassilis Spanoulis pataikė iš toli ir OLY susigrąžino dviženklę persvarą (80:70).

„Real“ nenuleido rankų ir po Facundo Campazzo trijų baudos metimų paskutinę mačo minutę komandas skyrė tik 4 taškai (78:82). Likus 37 sekundėms kitas Eurolygos čempionų argentinietis Gabrielis Deckas baudų metimais galėjo sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau abu metimai tikslo nepasiekė, o kitoje atakoje sekė Campazzo klaida (82:78).

Ispanijos sostinės klubas pradėjo naudoti pražangų taktiką, kuri iš dalies pasiteisino, kai Georgios Printezis prametė baudų metimus (84:80), tačiau Rudy Fernandezui tuo pasinaudoti nepavyko – ispanas pataikė tik vieną baudą, o šeimininkų pergalę įtvirtino Nigelo Williamso-Gosso baudų metimai (88:83).

Puikiai nugalėtojų gretose žaidė Williamso-Gosso ir Spanoulio tandemas. Amerikietis per 32 minutes pelnė 23 taškus (9/10 baud.) ir surinko 25 naudingumo balus, o graikas pridėjo 20 taškų (5/6 trit.) ir 18 efektyvumo balų.

Antroje mačo dalyje puikų pasirodymą surengė Strelnieks. Latvis visus savo 15 surinktų taškų surinko per trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinį.

„Real“ gretose galingą dvigubą dublį surinko Campazzo. Įžaidėjas per 31 minutę pelnė 14 taškų ir atliko net 13 rezultatyvių perdavimų.

„Olympiacos“: Nigelis Williamsas-Gossas 23 (9/10 baud., 25 naud. bal.), Vassilis Spanoulis 20 (5/6 trit.), Janis Strelnieks 15, Zachas Leday 12.

„Real“: Jaycee Carrolas 16 (4/7 trit.), Facundo Campazzo 14 (13 rez. perd., 24 naud. bal.), Rudy Fernandezas 12.

2018-11-23 15:19
surinks kokius 8 pts 3 reb kitas rungtynes ir visi ramus bus. o dar atseit sako, kaip gerai tvarkosi zalgiris su tokiu biudzetu..
2018-11-23 09:48
R
Pagaliau suprato kad nieko nera is Ulanovo, bet per velai...Daug kas sake , kad is jo nieko nera, bet kazkaip stebuklingai jis prasisukdavo su pliusiniu naudingumu. Ziurint i turnyrine lentele ir i komandu pajeguma, Zalgiriui patekt i astuntuka bus sudetinga.
2018-11-23 06:22
butu zalgiris pasiules normalius pinigus,butu gosas kaune zaides,o kadangi treneriui ir dar keliems isrinktiesiems moka tiek kiek jie niekur kitur negautu,tai naturalu jog legionierams lieka tik trupiniai ir vietoj to ka nori,tenka imta tas kas yra.keisciausia kai jaska dabar dejuoja del sudeties,nors pats puikiai supranta kad biudzetas ne guminis ir jei jam pridejo beveik puse lemo ant virsaus,tai renkant komanda jis tu pinigu netures
2018-11-23 00:30
dar ir kanareles gavo. nesiseka zalgiriui visai
2018-11-22 23:03
Per mazai turbut siule Zalgiris Gossuj. Bet tai dar karta irodo, kad Saras labai jaucia, koki zaideja reikia pirkti. Nuo siol labai svarbu, kad niekas nezinotu Zalgirio geidziamu krepsininku.

magical
kartais cia ne tas pats WIlliam Gossas kur mazdaug pries metus vidury sezono rytas galvojo ji paiimti ,bet tipo persigalvojo nes tipo per prastas ir paeeme kazkoki gryba vietoj jo
2018-11-22 22:53
xxx
Nepalankus rezultatas žalgiriui, žodžiu dabar viską praktiškai reikės laimėti žalgiriui, kad po pirmo rato galėtų laikytis tarp top 8