Nuotr. AFP-Scanpix
  • „Fenerbahče“ Tel Avive 74:70 nugalėjo „Maccabi“ ir laimėjo penktąkart iš eilės

• „Maccabi“ tai buvo aštuntas pralaimėjimas per devynis turus

• Marko Guduričius ketvirtajame kėlinyje pelnė 13 iš 19 Turkijos ekipos taškų

Penktąją pergalę paeiliui Eurolygos turnyre pasiekė Marko Guduričiaus vedama Stambulo „Fenerbahče“ (8-1) komanda, kuri svečiuose 74:70 (13:16, 25:23, 12:19, 17:19) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (1-8) klubą ir pratęsė jo tragišką startą.

18
15
71%
5/7
2

Izraelio ekipa pralaimėjo šeštąkart iš eilės ir aštuntąsyk per devynis turus.

„Fenerbahče“ su 8 pergalėmis toliau lieka trečioje vietoje turnyrinėje lentelėje.

Ketvirtajame kėlinyje siautėjęs Marko Guduričius pelnė visus savo 13 taškų (2/5 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai), o Eurolygos vicečempionai iš viso per ketvirtį surinko 19 taškų.

Prasidėjus priešpaskutinei rungtynių minutei, po Kosto Slouko dvitaškio „Fenerbahče“ atitrūko per septynis taškus – 73:66, bet tuomet per likusį laiką pelnė vos tašką.

Tuo metu Scottie Wilbekinas ir Angelo Caloiaro „Maccabi“ surinko po du taškus, o likus žaisti 39 sekundes šeimininkai turėjo šansą dar labiau priartėti ar išlyginti rezultatą. Visgi Wilbekino tolimas šūvis tikslo nepasiekė, svečiai atkovojo kamuolį ir Janas Vesely buvo sustabdytas pražanga.

Čekas realizavo pirmą baudą ir „Maccabi“ dar bandė surengti rezultatyvų išpuolį, bet Tel Avivo ekipai išsigelbėti nebepavyko – 74:70.

„Maccabi“: Angelo Caloiaro 17, Scottie Wilbekinas 15 (5/17 metimai), DeAndre Kane'as 9.

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas 18, Marko Guduričius 13, Janas Vesely 11.