Nesėkmingai prie Vroclavo „Šląsk“ ekipos vairo debiutavo buvęs Vilniaus „Sakalų“ komandos strategas Rimas Kurtinaitis. Jo auklėtiniai išvykoje 70:81 (17:21, 16:19, 16:22, 21:19) nusileido G grupės autsaiderei, pirmąją pergalę per aštuonis mačus iškovojusiai Liudvigsburgo „EnBW“ ekipai. Tuo tarpu „Šląsk“ krepšininkams tai buvo ketvirtoji nesėkmė.

Nuo mačo pradžios į priekį pabėgę aikštės šeimininkai kiekviename ketvirtyje vis didindavo savo pranašumą, kuris prieš paskutinį ketvirtį siekė 13. Per paskutinę atkarpą vokiečiai sukauptos persvaros neiššvaistė ir šventė pirmąją pergalę turnyre.

  •  

Rimas Kurtinaitis (Vroclavo „Šląsk“ komandos vyriausiasis treneris): „Į Vokietiją atvykome autobusu, todėl buvome labai pavargę. Su komanda dirbu tik vieną savaitę, todėl dar turime daug ko išmokti. Šį vakarą varžovai rungtyniavo geriau“.

Silvano Poropatas (Liudvigsburgo „EnBW“ ekipos vyriausiasis treneris): „Šį vakarą sužaidėme puikias rungtynes, ypač gindamiesi. Tačiau esu nepatenkintas, kad mano auklėtiniai prarado net 20 kamuolių. Nepaisant to, pergalė mums buvo labai svarbi“.

„EnBW“: Nate'as Harrisas 16 (6 per. kam., 5 per. kam.), Brandonas Woudstra 15 (9 atk. kam.), Heiko Schaffartzikas 15, Ronaldas Rossas 13.

„Šląsk“: Dawanas Robinsonas 17, Jaredas Homanas 16, Oliveris Stevicas 13.

Komentarai:
Ktm
Kurtinaitis tik kalbet maka, jis kaip treneris nedaug ka ismano, o apie kazkoky naujoviu diegima taktikoje jis ne nemano. Labai protingai komentuoja kitu (ir geresniu) treneriu darba kaip Bagatskis ar Sireika, bet pats yra nulis. Kad rinktine treniruoja - garasto, o ne jo komnpetencijos nuoplenas. Kurtis tarptautines karjeros sansu padaryt paprasciausiai neturi
2008-01-09
+4
Atsakyti
Viskas bus tvarkoje. Netrukus į Vroclavą atvyks Giedrius Kurtinaitis ir lenkai bus išgelbėti:)
2008-01-09
+2
Atsakyti
kremz
matos kiek apie krepsini ismanai,px,kad jis ir lietuvos rinkntines vienas treneriu
2008-01-09
+2
Atsakyti
sexrimis
nesuprantu kaip siuolaikini krepsini gali treniruot tokie treneriai
2008-01-09
+2
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.