Nuotr. SIPA – Scanpix
  • „Bayern“ išvykoje 89:74 sutriuškino „Herbalife Gran Canaria“
  • Miuncheno ekipa pergalingą persvarą susikrovė spurtavusi 16:0

• Asmeninius karjeros rekordus Eurolygoje gerinęs Maodo Lo iš žaidimo pataikė 9 iš 10 metimų, pelnė 22 taškus ir surinko 28 naudingumo balus

Ketvirtajame kėlinyje dominavusi Miuncheno „Bayern“ (4-5) ekipa Eurolygos varžybose įsirašė ketvirtąją pergalę. Galingai 16:0 spurtavusi Dejano Radonjičiaus vadovaujama komanda svečiuose 89:74 (21:17, 25:25, 15:20, 28:12) susitvarkė su Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (2-7) krepšininkais.

22
28
100%
7/7
67%
2/3

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui, „Herbalife Gran Canaria“ minimaliai pirmavo 62:61, o kėliniui įpusėjus po Marcuso Erikssono tritaškio atsilikinėjo vos vienu tašku – 70:71.

Tada karjeros rungtynes Eurolygoje sužaidęs Maodo Lo pelnė penkis taškus, Vladimiras Lučičius pataikė du tolimus metimus paeiliui ir Miuncheno ekipa nurūko į priekį 87:70.

Per tą atkarpą šeimininkai prametė šešis metimus ir sykį suklydo.

Lo per 33 minutes realizavo 7 iš 7 dvitaškių, 2 iš 3 tritaškių, 2 iš 2 baudų ir pelnė 22 taškus. Vokietis atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 1 pražangą bei įsirašė 28 naudingumo balus.

Ankstesnis gynėjo rezultatyvumo Eurolygos rekordas buvo 16 taškų, o naudingumo – 20 balų.

Derrickas Williamsas per 20 žaidimo minučių nuo savęs pridėjo 20 taškų (4/7 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 3/5 baudos) ir 3 atkovotus kamuolius.

Šiose rungtynėse darbavosi lietuvis teisėjas Artūras Šukys, švilpęs kartu su Saša Puklu ir Spirosu Gkontu.

„Herbalife Gran Canaria“: Marcusas Erikssonas ir Ondrejus Balvinas (8 atk. kam.) – po 15, D.J. Strawberry 11.

„Bayern“: Maodo Lo 22 (9/10 metimai), Derrickas Williamsas 20, Petteri Koponenas ir Vladimiras Lučičius – po 11, Devinas Bookeris 10 (11 atk. kam.).

2018-11-23 07:34