• Vitorijos „Baskonia“ namuose 86:77 nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“

• Pralaimėtojams Keithas Langfordas pelnė 33 taškus ir surinko 35 naudingumo balus

• Ketvirtajame kėlinyje amerikietis surinko 12 taškų iš eilės

• Lekavičius per 8 minutes pelnė 2 taškus, triskart suklydo ir naudingumo balų nesurinko

Keithas Langfordas surengė vieną geriausių pasirodymų šio sezono Eurolygoje, tačiau jo pastangų nepakako. Atėnų „Panathinaikos“ (5-4) išvykoje 77:86 (12:20, 20:24, 23:29, 22:13) nusileido Vitorijos „Baskonia“ (3-6) ekipai.

16
26
3
7

Langfordas per 34 minutes pelnė 33 taškus (8/10 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 11/14 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 9 pražangas, dukart suklydo ir surinko 35 naudingumo balus.

Šiame sezone už amerikietį daugiau taškų per vienerias rungtynes pelnė tik Maskvos srities „Chimki“ lyderis Aleksejus Švedas, kuris į Pirėjo „Olympiakos“ krepšį sukratė 34 taškus.

Pirmuosius tris kėlinius rungtynes kontroliavusi „Baskonia“ prieš prasidedant ketvirtajam surengė spurtą 10:2 ir po Darruno Hilliardo taškų su pražanga triuškino savo varžovus 73:55. Vis tik ketvirtojo kėlinio viduryje prasidėjo Langfordo šou.

Amerikietis pataikė du dvitaškius iš eilės, realizavo baudų metimus ir galų gale smeigė tritaškį, taip sumažindamas „Panathinaikos“ deficitą iki vienženklio (74:81). Kaip bebūtų, tuo Graikijos klubo viltis užsikabinti ir užgeso.

Mattas Janningas pataikė iš toli, o po šio epizodo tiek vienai, tiek kitai komandai užpulti nesisekė ir Velimiro Perasovičiaus auklėtiniams didelės grėsmės nebekilo.

Pralaimėtojų gretose Lukas Lekavičius sužaidė 8 minutes ir per jas pelnė 2 taškus (2/2 baudų metimų), atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau 3 kartus suklydo ir naudingumo balų nesurinko.

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 16 (3/7 dvit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Mattas Janningas (3/5 trit.) ir Darrunas Hilliardas po 12, Jaysonas Grangeris 11 (3/4 trit.), Vincentas Poirier ir Luca Vildoza po 10.

„Panathinaikos“: Keithas Langfordas 33 (8/10 dvit., 10/14 baud. met., 35 naud. bal.), Nikos Pappas 16 (3/4 dvit.), Ianas Vougioukas 8.