• „Barcelona“ namuose 90:80 pranoko Milano „AX Armani Exchange“

• Artūras Gudaitis pelnė 13 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų

• Mindaugas Kuzminskas pridėjo 10 taškų

• Kevinas Pangosas prie pergalės pridėjo 7 taškus ir 4 rezultatyvius perdavimus

Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas surinko po dviženklį taškų skaičių, tačiau Milano „AX Armani Exchange“ (6-3) dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė nesėkme.

20
25
71%
5/7
6

Simone Pianigiani auklėtiniai svečiuose 80:90 (25:24, 17:29, 12:21, 26:16) krito prieš „Barcelonos“ (6-3) krepšininkus.

Sėkmingiau žaidęs Gudaitis pelnė 13 taškų (5/6 dvitaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, perėmė kamuolį, dukart suklydo bei surinko 18 naudingumo balų.

Tuo metu Kuzminskas pridėjo 10 taškų (1/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovotą kamuolį ir 6 naudingumo balus.

Katalonai vadeles į savo rankas suėmė antrojo kėlinio pabaigoje. Chrisas Singletonas pataikė iš toli, Kyle‘as Kuricas realizavo baudų metimus, o Kevinas Pangosas ketvirtį pabaigė taikliu dvitaškiu ir prieš ilgąją pertrauką „Barcelona“ pirmavo 53:42.

Svetislavo Pesičiaus auklėtiniai rungtynių likimą nusprendė po ilgosios pertraukos. Ante Tomičius pelnė taškus iš po krepšio, Kuricas smeigė tritaškį, Chrisas Singletonas pridėjo dar du taškus, o šeimininkai trečiąjį kėlinį užbaigė atkarpa 14:5 ir jau triuškino savo varžovus (74:54).

Milano klubas deficitą sumažino tik pačioje rungtynių pabaigoje ir rimčiau užsikabinti nesugebėjo.

Nugalėtojų gretose Kevinas Pangosas pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį bei surinko 8 naudingumo balus.

„Barcelona“: Thomas Heurtelis 20 (5/7 dvit., 3/4 trit., 6 rez. perd.), Kyle‘as Kuricas 15 (2/4 trit.), Ante Tomičius 12 (4/5 dvit.).

„AX Armani Exchange“: Mike‘as Jamesas 19 (5/11 dvit., 3/9 trit., 10 rez. perd.), Jeffas Brooksas 17 (3/5 trit., 7 atk. kam.), Artūras Gudaitis 13 (5/6 dvit.), Mindaugas Kuzminskas ir Curtis Jerrelsas po 10.

2018-11-24 00:16