Nuotr. AP - Scanpix
  • „Lakers“ savo aikštėje 90:83 palaužė „Jazz“ pasipriešinimą

• LeBronas per lemiamą ketvirtį įmetė 9 taškus iš savo 22 pelnytų per vakarą

• „Jazz“ lyderis Mitchellas antrajame kėlinyje susimušė šonkaulius ir ant parketo nebegrįžo

LeBronas Jamesas per ketvirtąjį kėlinį pelnė 9 taškus, o tai padėjo Los Andželo „Lakers“ (10-7) namuose 90:83 (22:16, 16:22, 26:25, 26:20) įveikti kitą Vakarų konferencijos klubą Jutos „Jazz“ (8-10).

22
25
7
10

Prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai pirmavo tik 1 taško persvara, o komandos lyderis LeBronas savo sąskaitoje turėjo vos 13 taškų, tačiau būtent ketvirtajame kėlinyje karalius ėmėsi iniciatyvos.

LeBronas per lemiamą kėlinį pelnė 9 taškus, o jo tolimas metimas, likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos, padidino „Lakers“ persvarą iki 9 taškų (86:77), po kurio svečiams nebepavyko sugrįžti į mačą (90:83).

Iš viso 33-ejų puolėjas per 35 minutes pelnė 22 taškus (6/12 dvit., 2/5 trit., 4/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir 5 sykius suklydo.

Tai buvo septintoji Los Andželo klubo pergalė per paskutinius aštuonis mačus.

„Jazz“ lyderis Donovanas Mitchellas antrajame kėlinyje susitrenkė šonkaulius ir nebegrįžo ant parketo. Gynėjas per 12 minučių spėjo pelnyti 4 taškus (2/5 dvit., 0/4 trit.).

„Lakers“: Brandonas Ingramas 24, LeBronas Jamesas 22 (10 atk. kam., 5 klaid.), JaVale'as McGee 12, Lonzo Ballas (10 atk. kam.) ir Kyle'as Kuzma po 9.

„Jazz“: Alecas Burksas 17, Joe Inglesas 16, Rudy Gobertas 13, Derrickas Favorsas 10.