• „Warriors“ namuose 125:97 sutriuškino „Blazers“

• NBA čempionams pavyko nutraukti 4 iš eilės pralaimėjimų seriją

• Durantas su Thompsonu iš viso pelnė 63 taškus

• Nugalėtojams dėl traumų nepadėjo Greenas su Curry

„Golden State Warriors“ (13-7) klubui NBA čempionate pavyko nutraukti keturių iš eilės pralaimėjimų seriją. NBA čempionai savo aikštėje 125:97 (24:27, 35:17, 33:29, 33:24) sutriuškino Portlando „Trail Blazers“ (12-7) krepšininkus.

32
35
69%
11/16
3

Nugalėtojus į priekį vedė Kevino Duranto ir Klay Thompsono tandemas. Pirmasis pelnė 32 taškus (11/16 dvit.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o Thompsonas pridėjo 31 tašką ir 7 atkovotus kamuolius.

„Jūs matėte iš mūsų užsivedimo, kaip mes norėjome šios pergalės“, – apie nusiteikimą po mačo kalbėjo Thompsonas.

„Warriors“ saugų pranašumą įgijo dar antrajame kėlinyje (59:44), kurį laimėjo 35:17, o po ilgosios pertraukos sutriuškino savo turnyrinės lentelės kaimynus (125:97).

„Kai tu gini titulą ir esi tokioje pralaimėjimų serijoje, natūralu, kad iš visų jėgų stengėsi visa tai pakeisti“, – šio vakarų priešininkų motyvaciją pabrėžė 23 taškus pelnęs Damianas Lillardas.

Šeimininkams negalėjo padėti traumuoti Draymondas Greenas bei Stephenas Curry.

„Warriors“: Kevinas Durantas 32 (11/16 dvit., 8 atk. kam.), Klay Thompsonas 31, Quinnas Cookas 19, Shaunas Livingstonas 11.

„Blazers“: Damianas Lillardas 23 (6/17 dvit., 8 rez. perd.), Jusufas Nurkičius 22 (8 atk. kam.), CJ McCollumas 19, Al-Farouqas Aminu 12.