Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Maskvos CSKA patyrė pirmąją nesėkmę šį sezoną, kai Eurolygos rungtynėse svečiuose 92:93 pripažino vienos iš autsaiderių Podgoricos „Budučnost“ pranašumą.

18
22
75%
3/4
100%
3/3

Po rungtynių Rusijos ekipos treneris Dimitris Itoudis akcentavo, kad auklėtiniai nepriėmė jo žinutės atsiduoti gynyboje. Mačo pabaigoje CSKA dar galėjo laimėti, bet lemiamas Corry Higginso metimas skriejo pro šalį.

„Noriu pasveikinti „Budučnost“ dėl sugrįžimo į rungtynes ir pergalės. Jie nusipelnė laimėti. Rungtynių pabaigoje galėjo nutikti visko ir mes turėjome galimybę išplėšti pergalę, turėjome paskutinę ataką. Rungtynes kontroliavome nuo jų pradžios, bet sugebėjome viską prarasti per trečiąjį kėlinį (jį pralaimėjo 18:30 – auts. past.).

Žaidėme su komanda, kuri praleidžia mažiausiai taškų. Kartojau krepšininkams, kad tai labai pavojingos rungtynės. Mes mačo pradžioje laimėjome 11:0, o aš per minutės pertraukėlę ir toliau kalbėjau apie mūsų gynybą. Akivaizdu, kad į savo krepšininkų smegenis neįlindau, nes jie nusprendė, kad buvo kvaila kalbėti apie gynybą tuomet, kai laimime 11:0. „Budučnost“ pagavo ritmą ir tuomet buvo sunku juos sustabdyti.

Rungtynės galėjo pasibaigti kitaip, bet manau, kad tai mums gali būti gera pamoka. Turėsime gyvenimišką pavyzdį, ne tik teoriją, kad taip gali nutikti. Jeigu tu nesužaisi, priešininkai pagriebs pergalę“, – spaudos konferencijoje kalbėjo Itoudis.

Prieš tai CSKA Eurolygoje buvo laimėjusi visas 8 rungtynes. Tiek pat pergalių ji iškovojo ir VTB Vieningoje lygoje.