• „Neptūnas“ išvykoje 100:76 nugalėjo „Lietkabelį“

• Laimonas Kisielius klaipėdiečių gretose buvo rezultatyviausias  pelnė 21 tašką ir surinko 29 naudingumo balus

• Jam puikiai talkino Jerai Grantas, įmetęs 14 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius

• Panevėžio ekipoje labiausiai pasižymėjo Donatas Tarolis, pelnęs 14 taškų

Laimonas Kisielius surinko 29 naudingumo balus, o Klaipėdos „Neptūnas“ (10-2) Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) išvykos rungtynėse 100:76 (30:20, 17:21, 28:10, 25:25) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“ (7-4).

21
29
7
75%
3/4

Pirmasis rungtynių kėlinys pasižymėjo pavyzdine energija, o svečiai iš uostamiesčio jį laimėjo 30:20. Antrajame ketvirtyje vaizdas kiek pasikeitė, mat šeimininkai ėmė vytis ir prieš 20 minučių žymą priartėjo iki 6 taškų deficito – ilgosios pertraukos metu švieslentėje degė rezultatas 41:47.

Trečiasis kėlinys buvo faktorius, nulėmęs rungtynių baigtį. „Neptūnas“ ketvirtį laimėjo 28:10 ir po trisdešimties minučių žaidimo pirmavo jau 75:51.

Lemiamą ketvirtį Klaipėdos komandos krepšininkai su varžovais sužaidė lygiosiomis, tačiau „Neptūnas“ šventė triuškinančią pergalę 100:76.

Klaipėdiečių ekipa jau antroji, pasiekusi dešimties pergalių skaičių LKL čempionate. Pirmoji tai padarė Kauno „Žalgirio“ ekipa.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidė Kisielius. Krepšininkas per 23 minutes pelnė 21 tašką (6/8 dvit., 2/2 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kisieliui puikiai talkino Jerai Grantas, surinkęs 14 taškų (6/9 dvit., 2/4 baud. met.) ir atkovojęs 5 kamuolius.

Šeimininkų ekipoje labiausiai pasižymėjo Donatas Tarolis, pelnęs 14 taškų (6/7 dvit., 0/2 trit., 2/5 baud. met.), atkovojęs 4 ir perėmęs 1 kamuolį.

„Lietkabelis“: Donatas Tarolis 14, Jamaras Wilsonas 13 (7 atk. kam.), Michaelas Morrisonas (5 atk. kam.) ir Stefanas Sinovecas (5 atk. kam.) po 11.

„Neptūnas“: Laimonas Kisielius 21 (7 atk. kam., 29 naud. bal.), Jerai Grantas 14 (5 atk. kam., 21 naud. bal.), Osvaldas Olisevičius 11 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Simas Galdikas 10, Lorenzo Williamsas 7 (6 rez. perd.), Kyle'as Weaveris 6 (7 rez. perd.).

2018-11-25 03:23
Hbb
Tai jei kupsas butu ivairepusiskai visur geras manai lostu tokio miestelio komandoj?rimtai?

--
2018-11-25 00:18
Pirihodas
Už Kupšą didesnio grybo dar paieškot reiktų :D. Turi duomenis kaip centrui tai pavydėtinus, aišku problema, kad lėtas. Nors nesu aš kabelio fanas, bet net graudu žiūrėt kaip Kupšas nesugeba tvarkytis po kaše savo rolėje. Gynyboje susitikus su greitesniu žaidėju daromas jis pro visus galus, o puolime neturi jokio judesių arsenalo
2018-11-24 21:59
savas
Tokio gėdingo pralaimėjimo ne nuo Vilniaus ar Kauno komandų savo aikštėje Lietkabelis nebuvo patyręs kokia 30 metų. O čia dabar nuo nuo kažkokio Neptūno.... Pratęsė jiems apsipirkimų juodąjį savaitgalį, tiesiog nuskilo.

O Joneliui reikia susimąstyti apie tolesnę ateitį tik baudas sugebančio, ir nieko daugiau, serbo bei naujo rimto PF įsigijimo, Simui antru numeriu. Beje, Franas dar prastesnis ir už buvusio dalininko sūnelį...
2018-11-24 21:02
to tday
Na tokiu lopu mananciu ,kad Jonas iskis, paleis,tik tam Jonui ,Bieliauskui uz kiekviena tiek paleista tiek priimta moketi reikes. Va cia tai vadyba . Greiciau su Bieliausku uzbankrotins nes abu tik pirkti ir atleisti temoka
2018-11-24 20:43
aha
kompotas pirma karta gyvenime issove. Jis nuliniu nulinis, nkl lygio zaidejas ir ne daugiau
2018-11-24 20:27
adf
Džiugu, kad Neptūnas grįžo į tą kelią, kuriuo ėjo nuo pat sezono pradžios. Pagaliau Kisielius sužaidė ! Tikrai buvo gražu žiūrėti į jo žaidimą. Reikia pripažinti, kad Kabeliui šiandien nėjo žaidimas, bet kaip bebūtų, gera pergalė, kurios reikėjo norint išlipti iš pralaimėjimų liūno.
2018-11-24 20:09
Nieko cia analizuoti neverta , manau parduotos rungtynes. Pirmo rato rungtynese kur Panevezys be vargo laimejo Klaipedoje irgi buvo man itartinos. Tas pats su siomis komandomis buvo ir pernai.....
2018-11-24 19:54