Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
  • „Bucks“ 135:129 nugalėjo „Spurs“

• Giannis Antetokounmpo pelnė 34 taškus, atkovojo 18 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus

• Puikiai žaidė ir taip pat 34 taškus pelnęs bei žvėrišku dėjimu pasižymėjęs DeRozanas

Milvokio „Bucks“ (14-5) komandos lyderis Giannis Antetokounmpo sužaidė dar vienas reguliariojo sezono MVP vardo vertas rungtynes, o jo atstovaujamas klubas ant kelių parklupdė San Antonijaus „Spurs“ (9-10) vaikinus.

34
46
18
80%
16/20

„Bucks“ kovoje su Teksaso komanda namie triumfavo 135:129 (37:36, 30:32, 28:34, 40:27).

Monstriškai rungtyniavęs graikas per 39 minutes pelnė 34 taškus (9/13 dvit., 0/3 trit., 16/20 baud. met.), atkovojo 18 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“ ketvirtajame kėlinyje panaikino dešimties taškų deficitą (104:114), o Antetokounmpo vienas per jį pelnė 14 taškų.

„Jaučiausi atsipalaidavęs. Aišku, kažkiek energijos pasilikau ketvirtajam kėliniui“, – po rungtynių pasakojo Graikijos superžvaigždė.

„Giannis padarė velniškai didelį darbą, išlaikęs bus rungtynėse per visą mačą, o vėliau mes jam padėjome ketvirtajame kėlinyje“, – teigė Ericas Bledsoe.

Tiesa, net ir puikiai sužaidęs Antetokounpo ketvirtajame kėlinyje atsidūrė sau ne pačioje maloniausioje situacijoje – į jį be gailesčio įdėjo „Spurs“ žvaigždė DeMaras DeRozanas.

Puikiai sužaidęs DeRozanas pelnė 34 taškus (12/24 dvit., 1/2 trit., 7/10 baud. met.) bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 24 (18 atk. kam., 8 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 23, Khrisas Middletonas 21, Ericas Bledsoe 20 (10 rez. perd.), Sterlingas Brownas 11.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 34, Brynas Forbesas 18, Davis Bertans 17, LaMarcusas Aldridge'as 15, Marco Belinelli 12, Rudy Gay 10.