Nuotr. BNS
  • „Juventus“ Alytuje 86:75 įveikė „Dzūkiją“
  • Uteniškiai pratęsime surinko 11 taškų, o „Dzūkija“ prametė 9 metimus ir liko be taškų

• Alexas Hamiltonas pelnė 24 taškus, surinko 30 naudingumo balų ir sužaidė geriausią mačą LKL čempionate

Ketvirtąją pergalę paskutiniąsias penkerias rungtynes LKL čempionate iškovojo Utenos „Juventus“ (6-6) komanda. Pratęsime dominavę Žydrūno Urbono auklėtiniai Alytuje 86:75 (21:17, 22:19, 17:17, 15:22, 11:0) susitvarkė su Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkais (5-7).

24
30
6
75%
6/8

Asmeninius rekordus LKL pirmenybėse fiksavęs „Juventus“ legionierius Alexas Hamiltonas pelnė 24 taškus (6/10 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 6/8 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų.

Jam pataikius iš toli likus žaisti 3 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, Utenos komanda buvo priekyje 75:68 ir galėjo visus reikalus išspręsti dar per pagrindinį laiką, bet tada per likusį laiką nebesugebėjo pelnyti taškų – Hamiltonas prametė tris metimus, po sykį netiksliai krepšį atakavo Vaidas Čepukaitis ir Dovis Bičkauskis.

Tuo metu „Dzūkija“ laimėjo atkarpą 7:0 ir išlygino rezultatą – 75:75, bet per pridėtą laiką absoliučiai išsibalansavo. Šeimininkai prametė 4 tritaškius ir 9 dvitaškius bei galiausiai liko be taškų.

Dzūkams tai buvo trečioji nesėkmė per pastaruosius keturis mačus.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 20, Steponas Babrauskas, Egidijus Dimša (14 atk. kam.) ir Artūras Jomantas – po 11.

„Juventus“: Alexas Hamiltonas 24 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Martinas Gebenas 15 (10 atk. kam.), Marius Runkauskas ir Arvydas Šikšnius – po 12, Vaidas Čepukaitis 10.