Vokietijos pirmenybių finalo serijoje – lygiosios. Ketvirtadienį (06.16) Frankfurto „Opel Skyliners“ krepšininkai savo aikštelėje 73:54 (30:16, 16:13, 10:15, 17:10) sutriuškino Bambergo GHP ekipą ir serijos rezultatas iki trijų pergalių tapo 1-1.

Jau po pirmųjų dviejų kėlinių  „Opel Skyliners“ pranašumas niekam nekėlė abejonių (46:29), tačiau po didžiosios pertraukos Frankfurto krepšininkai papuolė į GHP ekipos gynybos spąstus. Pirmuosius taškus „Opel Skyliners“ pelnė tik 5-ąją trečiojo kėlinio minutę, o patys jų praleido 15 (49:44).

Tačiau per paskutines 12 rungtynių minučių frankfurtiečiai atsitiesė ir iškovojo triuškinančią pergalę (73:54).

„Opel Skyliners“: Paskalis Rolleris 19 (6 atkovoti kamuoliai), Christopheris Williamsas 16 (7 atkovoti kamuoliai), Spiros Panteliadis 13 (5 perimti kamuoliai), Tyrone‘as Ellisas 6.

GHP: Steffenas Hamann 18, Chrisas Enšmigeris 11, Mike‘as Naharas 6.

Trečiasis susitikimas sekmadienį (06.19) bus žaidžiamas Bamberge.