FIBA Europos taurės varžybų trečiajame ture antrąją pergalę A grupėje šventė Samaros „CSK VVS-Samara“ komanda, išvykoje po pratęsimo 73:65 (11:10, 18:19, 14:22, 20:12, 10:2) nugalėjo Salonikų PAOK krepšininkus ir iškovojo antrąją pergalę.

Keturių kėlinių nugalėtojui išaiškinti nepakako, tačiau per pratęsimą Samaros ekipa tiesiog nušlavė varžovus. Į priekį „CSK VVS-Samara“ vedė 25 taškus surinkęs ir 14 kamuolių atkovojęs Yanivas Greenas.

Trečiąją nesėkmę iš eilės patyrę graikai komplikavo savo galimybes iškopti į turnyro ketvirtfinalį. Per likusius tris mačus PAOK ekipa turi pelnyti tris pergales ir tikėtis palankios kitų mačų baigties.

•

Rolandas Alijevas nugalėtojams per 11 minučių taškų nepelnė, tačiau atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 1 sykį prasižengė.

PAOK: Ibrahimas Kutluay 16, Jasonas Rowe'as 16, Edmundas Saundersas 9 (7 atk. kam.), Giorgios Tsiakos 9, Antoine Gillespie 9.

„CSK VVS-Samara“: Yanivas Greenas 25 (14 atk. kam.), Alexas Scalesas 24, Marque'as Perry 13 (8 atk. kam.) ... Rolandas Alijevas.