Nuotr.: Reuters - Scanpix
  • „Raptors“ išvykoje 122:114 palaužė „Grizzlies“ pasipriešinimą

• Valančiūnas pelnė 9 taškus ir atkovojo 3 kamuolius

• Tai buvo 6-oji iš eilės Kanados klubo pergalė

Toronto „Raptors“ (18-4) puikiai sužaidė lemiamą ketvirtį ir NBA čempionate išvykoje 122:114 (31:32, 28:39, 34:26, 29:17) įveikė Memfio „Grizzlies“ (12-8) krepšininkus.

Foto galerija

Jonas Valančiūnas nugalėtojams per 14 minučių pelnė 9 taškus (2/2 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, dukart prasižengė bei suklydo 3 sykius. Lietuvis pataikė 8-ąjį savo tritaškį šiame sezone iš 24 bandymų (33,3 proc. taiklumas).

Valančiūno blokas ir tritaškis:

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai iš Kanados dar turėjo 17 taškų deficitą (59:76), tačiau puikiai sužaidė  kėlinio atkarpą bei prieš lemiamas 12 minučių sumažino savo atsilikimą iki 4 taškų (93:97).

Ketvirtajame kėlinyje Rytų konferencijos lyderiai surengė įspūdingą spurtą 20:4 (116:109) ir užtikrintai užbaigė rungtynes.

Tai buvo 6-oji iš eilės „Raptors“ pergalė NBA čempionate.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė įžaidėjas Kyle'as Lowry. Amerikietis per 37 minutes pelnė 24 taškus (3/6 dvit., 5/8 trit., 3/4 baud.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkams Marcas Gasolis per 39 minutes surinko 27 taškus (6/8 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud.) ir atkovojo 4 kamuolius.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 27 (6/8 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud.), Mike'as Conley 20, JaMychalas Greenas ir Kyle'as Andersonas po 13, Garettas Temple'as 12, Omri Casspi ir Shelvinas Mackas po 10.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 24 (5/8 trit.), Fredas VanVleetas 18 (3/3 trit.), Kawhi Leonardas 17 (10 atk. kam.), Serge'as Ibaka 16, Danny Greenas 14, Pascalis Siakamas 10.

Kawhi Leonardo pasirodymas:

2018-11-28 14:14
nesuzaidzia blet 9 taskus per 14 minuciu suvare, kai gasolis vos ne visas rungtynes zaide is kur tokiu moliu atsiranda
2018-11-28 09:45
kunigas
Atkreipkit demesi kad jonas pries gasolius niekada nesuzaidzia o pastarieji jonui ginantis visada sumeta

--
2018-11-28 08:55
Anonas
Blemba baigiam gal jau su tom "kitom komandom". Žaidžia komandoj, kuri yra pirma lygoj pagal pergales. Po mainų, kai atvyko Kawhi su Green ir nebeliko Derozano, tikrai yra realus šansas eit iki pat NBA finalų. Valančiūnas tikrai yra svarbus komandos žaidėjas. Tai gal tiesiog palaikykim ir žiūrėkim istorinį sezoną. Ten daug galinčių žaist yra, komanda tikrai ilgą suolą turi, o Ibaka centro pozicijoj spindi. Kas iš to, kad būtų geresnė jo statistika kokioj nors lūzerių komandoj. Dabar yra pergalės ir tikrai svarbus vaidmuo. Kas geriau gali būt? Lyderis jis tikrai nebebus jokioj NBA komandoj, pamirškim apie tai.
2018-11-28 06:35