Nuotr. AP
  • „Mavericks“ išvykoje 128:108 nugalėjo „Rockets“

• Luka Dončičius vedė svečius į pergalę, pelnydamas 20 taškų ir atkovodamas 6 kamuolius

• Trigubą dublį „Rockets“ gretose surinko Jamesas Hardenas – įmetė 25 taškus, atliko 17 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 11 kamuolių

Luka Dončičius buvo rezultatyvus, o Dalaso „Mavericks“ (10-9) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse išvykoje 128:108 (36:28, 38:28, 22:33, 32:19) nugalėjo kitą Teksaso valstijos ekipą – Hjustono „Rockets“ (9-11).

13
24
12
100%
2/2

Slovėnas per 24 minutes pelnė 20 taškų (3/4 dvit., 3/7 trit., 5/5 baud. met.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė ir taip surinko 18 naudingumo balų.

„Rockets“ gretose išskirtinį trigubą dublį surinko Jamesas Hardenas. Krepšininkas per 37 minutes įmetė 25 taškus (3/4 dvit., 4/11 trit., 7/9 baud. met.), atliko 17 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 11 ir perėmė 6 kamuolius, tačiau suklydo 8 kartus, taip surinkdamas 37 naudingumo balus.

Tai buvo pirmasis Hardeno trigubas dublis šį sezoną ir 36-asis NBA karjeroje.

Hjustono ekipa pralaimėjo ketvirtąsias rungtynes paeiliui. Prieš tai klubas turėjo penkių pergalių seriją.

Tuo metu svečiai iš Dalaso šventė pergalę antrosiose išvykos rungtynėse iš eilės – pirmuosius 8 mačus „Mavericks“ krepšininkai buvo pralaimėję.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 25 (17 rez. perd., 11 atk. kam., 6 per. kam., 37 naud. bal.), Jamesas Ennisas, Clintas Capela (8 atk. kam.) ir Danuelas House'as (5 atk. kam.) po 18, Ericas Gordonas 17.

„Mavericks“: Luka Dončičius (6 atk. kam.) ir Devin Harrisas po 20, DeAndre Jordanas (7 atk. kam.), Harrisonas Barnesas ir Jose Barea (12 rez. perd.) po 13, Wesley Matthewsas 11, Dennisas Smithas 10 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.).

2018-11-29 11:25