Italijos pirmenybėse baigėsi kova dėl čempionų titulo. Ketvirtadienį (06.16) Bolonijos „Climamio“ svečiuose po dramatiškos kovos įveikė Milano „Armani Jeans“ krepšininkus 67:65 (17:18, 18:14, 21:15, 18:21) ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3-1.

„Climamio“ antrąkart triumfavo Italijos lygos finale
Nuotr. "Legabasket Foto"
38–ąją rungtynių minutę „Armani Jeans“ dar pirmavo 4 taškais (65:61), tačiau po dviejų taiklių  Gianlucos Basiles baudos metimų jų pranašumas sumažėjo iki 2 taškų.

Likus žaisti 40 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Rubenas Douglasas pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų (65:64), ir „Armani Jeans“ išsaugojo viltis, tačiau per likusį laiką tikslios atakos nesurengę milaniečiai paskutiniąją rungtynių sekundę gavo smūgį į paširdžius – taiklų Rubeno Douglaso tritaškį, kuris atnešė „Climamio“ pergalę finale (67:65).

„Climamio“: Rubenas Douglasas 16, Matjazas Smodišas 13 (9 atkovoti kamuoliai), Gianluca Basile 10, Marco Belinelli 9, Daliboras Bagaričius 6.

„Armani Jeans“: Aleksandras Djordjevičius 17, Dante Calabria 13 (9 atkovoti kamuoliai), Jerry Mc Culloughas 11, Mario Gigena 8, Josephas Blairas 6.

„Armani Jeans“ nuo pralaimėjo neišgelbėjo ir 12 000 sirgalių parama. Aklinai užpildytuose „Fila Forum“ sporto rūmuose rungtynes stebėjo didžiausios Italijos krepšinio pasaulio žvaigždės – Ricardo Pittis, Dino Meneghinas, Tyusas Edney bei kiti.

„Climamio“ Italijos lygos pirmenybes laimi vos antrą kartą per klubo istoriją. PIrmąjį kartą jiems tai pavyko padaryti 2000 metais.

2005-06-17 00:22
aha aš irgi kažkaip simpatizavau Milano klubui, nors Djordjevičius nekartą Lietuvius "žudė"...
2005-06-16 23:49