Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Pirmąją pergalę Eurolygoje svečiuose iškovojo Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ (3-7), kuri panaikino 12 taškų deficitą ir 75:71 (22:25, 12:19, 23:12, 18:15) palaužė Stambulo „Daruššafaka“ (1-9).

23
22
4
63%
5/8

Prieš šią akistatą Las Palmo ekipa svečiuose buvo suklupusi visus keturis kartus.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Daruššafaka“ buvo priekyje 12 taškų persvara (44:32), bet per trečiąjį ketvirtį jau Las Palmo krepšininkai įgijo vieno taško pranašumą (57:56).

Ketvirtojo kėlinio viduryje šeimininkai dar buvo priekyje 3 taškais (65:62), bet atkarpą 11:0 surengę ispanai triumfavo susitikime.

Ispanų klube rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidė latvis 22-ejų metų 216 cm ūgio Anžejs Pasečniks, kuris pelnė 17 taškų (8/12 dvit., 1/1 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Prieš tai latvis Eurolygoje daugiausiai buvo įmetęs 12 taškų.

Tuo metu 24-erių 201 cm ūgio švedas Marcusas Erikssonas pelnė 23 taškus (5/8 trit.) ir surinko 22 naudingumo balus bei taip pat pasiekė savo karjeros rekordus.

„Daruššafaka“: Ray McCallumas 13 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Michaelas Ericas, Stantonas Kiddas ir Emircanas Kosutas po 8.

„Gran Canaria Herbalife“: Marcusas Erikssonas 23 (5/8 trit.), Anžejs Pasečniks 17 (8/12 dvit., 8 atk. kam.), D.J. Strawberry 10.