• Domantas Sabonis pelnė 20 taškų ir sugriebė 15 kamuolių

• Jau po dviejų kėlinių lietuvis turėjo dvigubą dublį (16+10)

• LeBronas Jamesas įmetė 38 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus

• LeBronas pakilo į trečiąją vietą pagal rungtynių skaičių, kuriose pelnė bent 30 taškų

Geriausiu savo komandos žaidėju tapęs Domantas Sabonis per du kėlinius pasiekė dvigubą dublį, tačiau to Indianos „Pacers“ (13-9) ekipai Los Andžele neužteko. LeBrono Jameso nesulaikiusi lietuvio ekipa 96:104 (15:38, 35:18, 25:27, 21:21) nusileido „Lakers“ (12-9) klubui.

Foto galerija

Domantas Sabonis jau po dviejų kėlinių buvo surinkęs dvigubą dublį. Pirmoje mačo pusėje per 17 minučių lietuvis užfiksavo 16 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit., 5/6 baudos) ir 10 atkovotų kamuolių statistiką.

Aukštaūgis iš Lietuvos iš viso per 29 minutes įmetė 20 taškų (5/12 dvit., 1/1 trit., 7/8 baudos), sugriebė 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, perėmė kamuolį, tris kartus prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus.

Domas savo komandoje buvo rezultatyviausias, naudingiausias ir daugiausiai kamuolių sugriebęs krepšininkas.

„Jis žaidžia tikrai gerą krepšinį. Domantas žaidė beveik visą antrąją rungtynių pusę ir mums davė daug gerų dalykų. Bet mums reikia kaip komandai žaisti gerą krepšinį, ką esame demonstravę, bet šįkart nepavyko“, – po rungtynių apie Domanto Sabonio žaidimą sakė „Pacers“ treneris Nate’as McMillanas.

Nugalėtojų komandoje ryškiausiai suspindo LeBronas Jamesas, per 38 minutes surinkęs 38 taškus (13/20 dvit., 2/7 trit., 7/10 baudos), atkovojęs 9 kamuolius ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Po šio mačo LeBronas pakilo į trečiąją vietą NBA pirmenybėse pagal rungtynių skaičių, kuriose pelnė bent 30 taškų. LeBronas sužaidė 436 tokius mačus, o antroje vietoje yra Wiltas Chamberlainas (515), pirmoje pozicijoje rikiuojasi Michaelas Jordanas (562).

LeBrono Jameso pasirodymas:

Įspūdingai rungtynes pradėjusi „Lakers“ greitai pradėjo triuškinti „Pacers“ – švieslentėje degė skaičiai 25:6, 38:15 ir 42:18. Visgi Sabonio klubas sugebėjo išlipti iš 24 taškų duobės ir trečiajame kėlinyje jau buvo priekyje 69:66.

38
34
60%
6/10
7

„Lakers“ dar kartą pabėgo 10 taškų persvara (85:75), bet „Pacers“ ir toliau turėjo priešnuodžių bei priartėjo iki 1 taško (88:89). Galiausiai dar vieno „Lakers“ spurto, šįkart 14:2, „Pacers“ nebeatlaikė.

„Pacers“ gretose ir toliau žaisti negalėjo Victoras Oladipo.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 38 (13/20 dvit., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Brandonas Ingramas 14, Joshas Hartas 13, Kyle’as Kuzma (9 atk. kam.) ir Kentaviousas Caldwellas-Pope’as po 11.

„Pacers“: Domantas Sabonis 20 (15 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 14, Thaddeusas Youngas 11, Dougas McDermottas ir Cory Josephas po 10.

Rungtynių epizodai:

2018-11-30 12:46
Permokėta Turneriui ryškiai,bet todėl ir žaidžia starte.Vadovai juk kalbėjo,kad tai Pacers veidas ir tai daugiausiai uždirbantis žaidėjas komandoje,tai nuo suolo juk nekils.Bet Domui nuo to nei šilta,nei šalta,vistiek sugeba dominuoti.Jei išlaikys tempą,tai bus rimčiausias pretendentas į Sixth Man apdovanojimą.

--
2018-11-30 11:06
kb
Meta tuos taskus, bet tokie medziai nba nesiuri
2018-11-30 11:02
kažkaip labai lengva priprasti prie tokių statistikų ir jau atrodo, kad visai nebestebina Domas :)
2018-11-30 10:43
Dominuoja turner :D ble si sezona jauciu net nera permetes 20 tasku ribos. Pervertintas ir tiek.

Expert
O varge, matant Turnerio žaidimą akivaizdu, kad jis negalėtų duot naudos net Eurolygos vidutiniokų komandai... tiesiog per menkas krepšinio IQ... tikrai klaidingas Pacers pasirinkimas kaip pagrindinio komandos centro... akivaizdu, jog šiame sezone jie ir patys tai mato... tik laiko klausimas...
2018-11-30 08:55
aciu uz nieko
turneris geras, nevaryk, nlb tokio staigaus styliaus yra krepsininku, kartais jis dominuoja, bet va jo minusas, kartais jam nesiseka , nestabilus. + pacers startinis zaidzia kitokius derinius nei su saboniu ir jozefu, ne viskas taip paprasta.
2018-11-30 08:34
Analitikas
ziurejau sia rugtynes,as niekam nesuprantu kodel turneris yra starto penketo naris? per pirma kelini grynas minusas buvo ,nei kamuoliu nuima nei pataiko ,po pirmo kelinio -23,atejo sabas pradejo dominuot antran kelini ka meta ta pataiko ,kamuolius nuo lebrono galvos jama ir liko tik -6,paskui vel turneris :D nesuprantu ka jis pabaigoje rugtyniu veike :) na suprantu 20mln kontraktas isigalejo reik duot zaist,bet jie taip tik apsunkina save,reikia mainyti ta turneri o ne per prievarta bandyti daryti kazkokia zvaigzde is jo del jo milzinisko kontrakto

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 8